اخبار ارز دیجیتال

MAS به سرمایه گذاری های خرده فروشی در ارزهای دیجیتال اعتماد ندارد و در حال بررسی مقررات بیشتر است

رگولاتورهای سنگاپور گفته اند که ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات زیاد بازار مشکل ساز هستند و نسبت به سرمایه گذاری های فردی در ارزهای دیجیتال هشدار داده اند.

راوی منون، مدیر عامل مرجع پولی سنگاپور (MAS)، در سمیناری در ۲۹ آگوست به سیگنال های متفاوت مقامات در مورد ارزهای دیجیتال در حوزه عمومی پرداخت.

عموم مردم استدلال می‌کردند که تنظیم‌کننده‌های محلی احساسات مثبتی را نسبت به ارزهای دیجیتال منتشر می‌کنند و در عین حال مقررات بیشتری را تهدید می‌کنند. طبق بیانیه جدید منون، این مشاهده کاملاً اشتباه نیست. او می گوید که آژانس باید “کار بهتری برای توضیح” وضعیت انجام دهد.

به طور کلی، همانطور که منون مستقیماً بیان کرد، MAS “به نفع نوآوری دارایی های دیجیتال و در برابر حدس و گمان ارزهای دیجیتال” و یک دارایی دیجیتال مادر است. قانون‌گذاران می‌خواهند این کشور جزیره‌ای به مرکزی برای نوآوری فین‌تک و فعالیت‌های دفتر کل توزیع‌شده تبدیل شود.

طبق بیانیه اخیر، مشکل مربوط به خود ارز دیجیتال است.

Menon توضیح می دهد که اینجاست که “فرآیند صدور مجوز سخت و طولانی” MAS برای خدمات کریپتو وارد عمل می شود. همچنین دلیل هشدار نسبت به سرمایه گذاری خرده فروشی در ارزهای دیجیتال و محدودیت های خرده فروشی در ارزهای دیجیتال است.

«ارز رمزنگاری شده زندگی خود را در خارج از دفتر کل توزیع شده به دست آورده است.

رگولاتورها به نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال اشاره کرده اند تا از تلقی آن به عنوان یک ارز یا دارایی سرمایه گذاری بادوام جلوگیری کنند. MAS ادعا می کند که قیمت این ارزها با “ارزش اقتصادی اساسی مرتبط با استفاده از آنها در دفتر کل توزیع شده” مرتبط نیست.

مربوط: Singapore Venture صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری Web3 و Metaverse را راه اندازی کرد

این نظرات پس از یک سری تحولات اخیر از سوی مقامات محلی سنگاپور در مورد ارزهای دیجیتال صورت می گیرد. در روز جمعه ۲۶ آگوست، MAS قبل از تصمیم گیری نهایی، پرسشنامه ای را برای مشتریان خود در مورد فعالیت های تجاری و دارایی های آنها ارسال کرد.

پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال Crypto.com تأییدیه تنظیم کننده های سنگاپور را برای شروع فعالیت در سنگاپور در تاریخ ۲۲ ژوئن دریافت کرده است.

در ماه جولای، ما قبلاً به دنبال محدودیت‌هایی برای مشارکت خرده‌فروشی در فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال بودیم.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا