🚨 اخبار ارز دیجیتال

ادعاهای دستکاری بازار در تأیید ETF بیت کوین «سخت ترین شکستن» خواهند بود – WisdomTree

ویل پک از WisdomTree درباره این صندوق که در صرافی بیت کوین ایالات متحده معامله می کند، گفت: «همه ما این موضوع را تماشا می کنیم و می بینیم که چه اتفاقی می افتد.

ویل پک، رئیس دارایی‌های دیجیتال در صندوق سرمایه‌گذاری بورس WisdomTree، گفت که قانون‌گذاران ایالات متحده در نهایت ابزار سرمایه‌گذاری لحظه‌ای بیت‌کوین را تایید خواهند کرد، اما به اتهامات دستکاری بازار رسیدگی نمی‌کنند. ممکن است مشکل شود.

در گفتگو با Cointelegraph در کنفرانس Converge22 در سانفرانسیسکو در ۲۹ سپتامبر، پک علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل امتناع WisdomTree از درخواست برای ETF بیت کوین (BTC) اقدام قانونی کرد. گفت که گرفتن از مقیاس خاکستری پیروی نخواهد کرد. پک گفت که این شرکت برنامه ریزی کرده بود بدون طرح دعوی حقوقی با SEC تعامل سازنده تری داشته باشد، اما برای رسیدگی به برخی از دلایلی که تنظیم کننده ها برنامه های نقدی بیت کوین ETF را رد کردند، ممکن است مدتی طول بکشد.

پک گفت: “همه ما این را تماشا می کنیم و می بینیم که چه اتفاقی می افتد.” [the SEC has] با توجه به اینکه تراکنش های بیت کوین در مکان های تنظیم شده انجام نمی شود، پتانسیل دستکاری بازار واقعی بود. […] در گذشته، سؤالاتی در مورد توانایی متولیان واجد شرایط، اعم از بانک یا غیره، برای نگهداری دارایی های رمزنگاری شده به نمایندگی از چنین نهادهای ثبت شده وجود داشته است. ”

او اضافه کرد:

“من فکر می کنم اولین حرکت در دستکاری بازار سخت ترین مشکل با بزرگترین کاهش رشد است.”

پک گفت که این شرکت به تعامل با تنظیم کننده های ایالات متحده در مورد ارائه ETF ادامه خواهد داد. WisdomTree دارای چندین محصول قابل معامله در مبادلات است که به ارزهای دیجیتال اروپایی مختلف مرتبط هستند و برای چندین پیشنهاد فیزیکی ETF بیت کوین به SEC در ایالات متحده درخواست داده است. SEC یکی از پرونده های این شرکت را در دسامبر ۲۰۲۱ رد کرد. سپس WisdomTree پرونده های خود را اصلاح کرد تا بانک ایالات متحده را به عنوان متولی ارز مجازی بیت کوین تراست معرفی کند.

مربوط: خود حضانت برای همه نیست: مدیران WisdomTree “بانک خود باشند”

شکایت های حقوقی علیه SEC در مورد پیشنهاد ETF Grayscale ادامه دارد، اما مدیر ارشد حقوقی این شرکت، کریگ سالم، پیشنهاد کرده است که حل آن ممکن است یک یا دو سال طول بکشد. رگولاتورهای ایالات متحده برای اولین بار در اکتبر ۲۰۲۱ شروع به تأیید وسایل سرمایه گذاری مرتبط با مشتقات بیت کوین کردند، اما درخواست های بیت کوین ETF را از ۱۶ شرکت رد کردند و اغلب وسایل سرمایه گذاری را «متقلبانه» می نامند. ”

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا