اخبار ارز دیجیتال

Marathon گزارش می دهد که 80 میلیون دلار در معرض یک شرکت معدنی ورشکسته قرار گرفته است

Marathon بیان کرد که عملیات میزبانی شده توسط Compute North در این مرحله به‌طور عادی ادامه خواهد داشت، که نشان‌دهنده بهبود تولید استخراج BTC در سه ماهه سوم است.

ماینر بیت کوین (BTC) Marathon Digital Holdings به ارزش 81.3 میلیون دلار در معرض قرار گرفتن در معرض ورشکستگی ارائه دهنده هاست ماینینگ Compute North قرار گرفته است.

Marathon گزارشی از قرار گرفتن در معرض خود را در 6 اکتبر ارائه کرد و آن را به عنوان سپرده های تحت مدیریت به ارزش 50 میلیون دلار توصیف کرد، و این سپرده ها را به عنوان “سپرده های تضمین شده عمدتا King Mountain و Wolf Hollow و این سپرده ها توصیف کرد. این سپرده ها مربوط به پیش پرداخت مربوط به ادامه فعالیت سایت.”

مابقی بین 21.3 میلیون دلار تخصیص یافته به «سفته ارشد بدون وثیقه» و 10 میلیون دلار به سهام ممتاز قابل تبدیل Compute North تقسیم خواهد شد.

این چند هفته پس از آن صورت می گیرد که Compute North در 23 سپتامبر برای ورشکستگی فصل 11 در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی تگزاس ثبت نام کرد.

طبق بایگانی فصل 11، شرکت می‌تواند همزمان با توسعه طرح‌هایی برای بازسازی و بازپرداخت طلبکاران، به فعالیت خود ادامه دهد.

طبق گزارش Marathon Digital، برخی از عملیات استخراج BTC این شرکت توسط Compute North در مکان هایی مانند تگزاس، نبراسکا و داکوتای جنوبی میزبانی می شود. این شرکت بیان می کند که عملیات میزبانی شده توسط Compute North در این مرحله به صورت عادی ادامه خواهد داشت.

این شرکت گفت: “ماراتن هیچ گونه اثرات نامطلوب مادی بر عملیات در King Mountain تجربه نکرده است و معدنچیان طبق برنامه به فعالیت خود ادامه می دهند.” [Texas]، که Compute North آن را به مسائل نظارتی نسبت داد. “

اجرای اخیر ماراتن

با توجه به ماهیت نزولی BTC در سال جاری، حاشیه سود ماینرها باید کمتر باشد، اما Marathon تاکید کرد که عملکرد آن در حال بهبود است.

در سه ماهه سوم سال 2022، ماراتون 616 بیت کوین (به ارزش 12.3 میلیون دلار با قیمت های فعلی) استخراج کرد که تولید ماه به ماه قابل توجهی از 72 بیت کوین و 184 بیت کوین در جولای و آگوست به 360 بیت کوین افزایش یافته است. این شرکت ادعا می کند که افزایش یافته است. . سپتامبر.

مربوط: Grayscale بخش جدیدی را برای سرمایه گذاری در سخت افزار استخراج بیت کوین اعلام کرد

تا پایان سپتامبر، Marathon گفت که دارای ناوگان استخراج عملیاتی با «حدود 37000 ماینر فعال» است که حدود 3.8 اگزاها در ثانیه (EH/s) تولید می‌کند. با این حال، کل از آن زمان به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به طوری که 57000 ماینر فعال تا 5 اکتبر 5.7 EH/s تولید کردند.

Marathon همچنین بیان کرد که مجموع دارایی های BTC تا 30 سپتامبر به 10670 BTC رسیده است، با ارزش بازار منصفانه حدود 207.3 میلیون دلار و نقدینگی نامحدود 55.3 میلیون دلار.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا