اخبار ارز دیجیتال

معاون نظارت فدرال رزرو می گوید: بسیاری از فعالیت های ارزهای دیجیتال خطرات جدیدی را برای بانک ها ایجاد می کند.

مایکل بار پیشنهاد کرد که موسسات مالی با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده همکاری کنند تا از فعالیت‌های “ایمن، سالم و قانونی مجاز” در موارد استفاده از فناوری نوآورانه اطمینان حاصل کنند.

مایکل بار، نایب رئیس فدرال رزرو آمریکا در امور نظارت، به بانک‌ها در مورد خطرات احتمالی فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری هشدار داده است و از ارائه‌دهندگان خدمات کریپتو خواسته است که مانند موسسات مالی سنتی تحت نظارت باشند.

در بیانیه‌ای کتبی که برای سخنرانی خود در هفته فین‌تک DC در 12 اکتبر آماده شد، به نظر می‌رسد که بار بانک‌ها را تشویق می‌کند که به انتشار توکن‌ها در شبکه‌های دفتر کل توزیع‌شده فکر کنند، اما فقط به صورت کنترل‌شده و محدود. نایب رئیس فدرال رزرو در امور نظارت گفته است که موسسات مالی با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده کار می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که موارد استفاده از فناوری‌های نوآورانه مانند رمزارزها و استیبل کوین‌ها “ایمن، سالم و از نظر قانونی مجاز” هستند.

” [Fed] او با همکارانش در دفتر کنترل ارز و شرکت بیمه سپرده فدرال کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری که بانک‌ها ممکن است در آن شرکت کنند، به طور مناسب تنظیم و نظارت می‌شوند تا هم از مشتریان و هم از سیستم مالی محافظت کنند. گفت بور. بسیاری از این فعالیت‌ها ریسک‌های جدیدی را ایجاد می‌کنند. بانک‌ها باید از نظر قانونی اجازه داشته باشند در فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری شرکت کنند و اقدامات مناسبی برای مدیریت این ریسک‌ها داشته باشند. برای بانک‌ها مهم است که اطمینان حاصل کنند که

بار افزود که فدرال رزرو در حال “همکاری با سایر تنظیم کننده ها” در چارچوب استیبل کوین است و خاطرنشان کرد که بر خلاف دارایی های رمزنگاری شده، استیبل کوین ها “به عنوان جایگزینی برای پول تبدیل شده اند و احتمالا به وسیله ای مناسب برای پرداخت تراکنش ها تبدیل شده اند.” اظهارات وی توسط تعدادی از قانونگذاران و تنظیم کنندگان پیشنهاد راه حل هایی برای مقابله با استیبل کوین ها دنبال شد.وزیر خزانه داری در ماه مه گفت که یک “چارچوب ثابت فدرال” برای استیبل کوین ها “بسیار مناسب است.”

بار گفت: “کنگره باید برای ایجاد یک چارچوب فدرال قوی برای نظارت صحیح عمل کند و تنظیم کننده ها باید از مقامات موجود استفاده کنند.”

مربوط: کمیته بازل: بانک‌های سراسر جهان دارای 9.4 میلیارد یورو دارایی‌های رمزنگاری هستند.

US Bank، یکی از بزرگترین بانک‌های خرده‌فروشی در ایالات متحده، اعلام کرده است که در اکتبر 2021 یک سرویس نگهبانی ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران نهادی راه‌اندازی می‌کند. BNY Mellon راه‌اندازی یک پلت‌فرم حضانت دیجیتال برای دارایی‌های اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) مشتریان منتخب را پس از اکتبر 2022 اعلام کرده است.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا