اخبار ارز دیجیتال

استثمارگران بازار انبه پس از کشیدن «شیت کوین» مانگو اینو خودنمایی کردند

Avraham Eisenberg بهره برداری های Mango Markets را با استقرار یک “شیت کوین” جدید به نام Mango Inu دنبال می کند که گفته می شود نقدینگی را از معامله گران ربات می دزدد.

تنها بیش از یک هفته پس از بهره برداری موفقیت آمیز از ۱۱۷ میلیون دلار در Mango Markets، آوراهام آیزنبرگ به این افتخار می کند که ۱۰۰۰۰۰ دلار در یک “شیت کوین” به نام Mango Inu به دست آورده است و یک بار دیگر می گوید: “چی؟ من کار اشتباهی انجام ندادم.”

آیزنبرگ اخیراً خود را به‌عنوان یکی از افرادی که در پشت بهره‌برداری ۱۱۷ میلیون دلاری اخیر از Mango Markets، یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) مبتنی بر سولانا، که همچنین “قانونی” است، کنار زده است.

آیزنبرگ در یک پست توییتری در ۲۳ اکتبر گفت که این طرح شامل استقرار یک “شیت کوین” به نام Mango Inu است. او پیشنهاد می کند که هدف از این کار “بهره برداری از ربات” برای بلعیدن توکن های تازه صادر شده است.

آیزنبرگ گفت که این استراتژی شامل استقرار توکن‌ها، افزودن نقدینگی و «قرار دادن» توکن‌ها بلافاصله پس از خرید ربات‌ها است.

او گفت: «استقرار سکه‌ها بلافاصله پس از خرید یک ربات، افزودن نقدینگی و صحبت با شخصی که فرش می‌گذارد، یک استراتژی خوب با ظرفیت کم در سال گذشته بود، زمانی که ربات‌ها چیزهایی را که جابه‌جا می‌شد خریدند.

وقتی مردم در توییتر اخلاقی بودن و قانونی بودن کل مصیبت را زیر سوال بردند، مانند سوء استفاده از انبه مارکت، آیزنبرگ استدلال کرد که عدم تبلیغات برای توکن به این معنی است که خلاف قانون نیست.

“کدام بخش؟ Mango Inu قطعا یک امنیت (بدون بازاریابی یا هیچ چیز)، بدون وعده، فقط تجارت نقدینگی بازار آزاد نیست.”

آیزنبرگ گفت که این توکن در طی ۳۰ دقیقه بیش از ۲۵۰۰۰۰ دلار از طریق “سرمایه گذاری/قمار” و “اصلاً بدون تبلیغات” به دست آورده است و این واقعیت که این اتفاق افتاده است این است که “ما هنوز با پایین ترین سطح فاصله داریم. او گفت که به این معنی است که وجود دارد.

او همچنین به صراحت نسبت به خرید توکن هشدار داد زیرا “اگر این را بخرید قطعا تمام پول خود را از دست خواهید داد”.

توکن‌های بی‌معنی به وجود می‌آیند

توکن Mango Inu نمونه دیگری از توکنی است که اخیراً با وجود عدم سودمندی، سهم بازار مشکوکی را به دست آورده است، علامتی که معمولاً با بازارهای صعودی همراه است.

در اوایل این ماه، یک میم کوین به نام توکن “THE” در پاسخ به توییتر طنز ۱۴ اکتبر ایجاد شد. موقعیت ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم از من خواست تا پروژه ای به نام «پروتکل» ایجاد کنم که به راحتی جعل می شود.

سپس، اندکی پس از توییت بوترین، THE در اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شد که تا ۲۰ اکتبر ۷۷ درصد افزایش یافت اما در زمان نگارش این مقاله با ۶۰ درصد کاهش به ۰.۰۱۵ دلار رسید.

مربوط: ۳Commas هشدار امنیتی را پس از FTX حذف می کند و کلیدهای API را پس از هک کردن حذف می کند

این توکن که در صرافی هایی مانند Uniswap (V3)، MEXC Global و Bitget فهرست شده است، به نظر می رسد هیچ کارکردی جز انجام شوخی هایی که Vitalik برای دامن زدن به حدس و گمان های وحشیانه انجام داده، ندارد.

PeckShield، یک شرکت امنیت سایبری بلاک چین، توجه را به این توکن جلب می کند.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا