اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور مالزی هوبی را در فهرست نظارت سرمایه گذاران قرار داد

کمیسیون اوراق بهادار مالزی گفت Huobi بدون ثبت رسمی در تنظیم کننده های محلی فعالیت می کند.

کمیسیون اوراق بهادار مالزی (SC) در ۲۲ اوت بیانیه ای را در رابطه با عملیات Huobi در این کشور صادر کرد. بر اساس بیانیه ای، صرافی ارزهای دیجیتال اکنون در لیست هشدار سرمایه گذاران SC قرار دارد.

تنظیم‌کننده‌های مالی مالزی گفته‌اند که Huobi یک صرافی دارایی دیجیتال را در این کشور بدون ثبت رسمی در SC اداره می‌کند.

شورای عالی امنیت در یک توئیت بعدی اعلام کرد برای کسب و کارهایی که فعالیت های بازار سرمایه را در کشور انجام می دهند یا ارائه می کنند، تأییدیه لازم است. هر شخصی که چنین تأییدیه ای دریافت نکند، یک نهاد بدون مجوز یا ثبت نشده در نظر گرفته می شود. مقامات محلی می گویند که از سرمایه گذاران “به شدت” خواسته می شود که در چنین پروژه هایی سرمایه گذاری نکنند.

علاوه بر این، شورای عالی امنیت تاکید کرد که هر کسی که از چنین خدماتی استفاده می کند در معرض خطر است و در صورت ضرر مالی هیچ راه حل قانونی وجود ندارد.

چنین اظهاراتی برای مبادلات نوید خوبی ندارد. یک سرمایه گذار محلی به یک توییت پاسخ داد که راه حل ساده تغییر مبادلات است.

در یک بیانیه رسمی، Huobi Group در پاسخ به Cointelegraph، بیان کرد که انطباق ستون اصلی مدل تجاری آن در همه کشورهایی است که در آن فعالیت می‌کند.

ما در حال حاضر در حال مذاکره با تنظیم کننده های مالزی در مورد حضور خود در بازار محلی مالزی هستیم.

این در یک سری تحولات برای مبادلات جهانی انجام خواهد شد.

در کشورهایی مانند استرالیا و ایالات متحده، Huobi در حال برداشتن گام هایی در جهت توسعه است. رگولاتورهای استرالیا در اوایل آگوست به این صرافی مجوز دادند. در ایالات متحده، ما مجوز FinCEN را دریافت کرده‌ایم و یک قدم به خدمات رسانی به مشتریان ایالات متحده نزدیک‌تر شده‌ایم.

مربوط: بنا بر گزارش ها، یکی از بنیانگذاران Huobi به دنبال فروش اکثر سهام به ارزش بیش از یک میلیارد دلار است

در حالی که صرافی در برخی مکان‌ها در مسیر درستی قرار دارد، در جاهایی مانند تایلند و نیوزلند، دست اندازها در جاده‌ها وجود دارد. شعبه تایلندی Huobi چندین افزونه از تنظیم‌کننده‌های محلی دریافت کرده است. اخیراً پس از عدم رفع مشکل عمده سیستم بسته شد. با وجود

در نیوزیلند، Huobi در ۱۶ آگوست اعلام کرد که تجارت مشتقه را مطابق با مقررات محلی متوقف خواهد کرد. این تنها چند ماه پس از دریافت اولین مجوز ما برای فعالیت در نیوزلند است.



نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا