اخبار ارز دیجیتال

MakerDAO سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری در خزانه داری و اوراق قرضه را پیش می برد

500 میلیون دلار وجوهی که در حال حاضر وثیقه استیبل کوین دای (DAI) است، مجدداً به خزانه‌داری آمریکا و اوراق قرضه شرکتی تخصیص داده می‌شود تا بازدهی کم‌ریسک بیشتری را به پروتکل ارائه کند.

MakerDAO، اپراتور پروتکل Maker، اولین گام را در برنامه ای برای تخصیص مجدد 500 میلیون دلار از ذخیره وثیقه استیبل کوین دای (DAI) به اوراق قرضه کوتاه مدت و شرکتی ایالات متحده برداشته است.

سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) در تاریخ 6 اکتبر به تصویب یک تراکنش آزمایشی 1 میلیون دلاری پس از رای اجرایی دارندگان توکن Maker (MKR) رأی خواهد داد و بقیه وجوه مشروط به تأیید جامعه است. به زودی توزیع مجدد خواهد شد. همانطور که دریافت می شود.

بیشتر 80 درصد از 500 میلیون دلار در خزانه‌های کوتاه‌مدت ایالات متحده سرمایه‌گذاری شده است که 160 میلیون دلار در ETF iShares خزانه داری 0-1 (IB01) و 240 میلیون دلار در خزانه‌های 1 تا 3 ساله ایالات متحده سرمایه‌گذاری خواهد شد. اوراق قرضه دولتی iShares ETF. از BlackRock (SHY).

100 میلیون دلار نهایی به اوراق قرضه درجه سرمایه گذاری ارائه شده توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری Baillie Gifford اختصاص خواهد یافت.

تخصیص دارایی توسط دارندگان MKR تعیین شد، با 68,250 MKR که 57.67٪ از کل مجموعه رای را نشان می دهد، با تقسیم 80/20 انتخاب شده است.

MakerDAO این طرح را به‌عنوان راهی برای تنوع بخشیدن به دارایی‌های خود دنبال کرده است، که در حال حاضر توسط DAI وثیقه می‌شوند، اما این امکان برای DAO وجود ندارد که وجوه مصرف‌نشده را مستقر کند و خطر قابل‌توجهی برای DAI peg یا پرداخت بدهی MakerDAO ایجاد کند. به پروتکل اجازه می‌دهد تا ارائه دهد. عملکرد اضافی بدون

DAI یک استیبل کوین است که توسط MakerDAO، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) استفاده می‌شود که به کاربران پول وام می‌دهد تا مبلغ قابل بازپرداخت تحت تأثیر نوسانات رایج در بازارهای کریپتو قرار نگیرد.

در حال حاضر، 9 میلیارد دلار وثیقه DAI عمدتاً از USD Coin (USDC) تشکیل شده است، یک کوین پایدار که توسط پول نقد و اسناد خزانه کوتاه مدت پشتیبانی می شود. علاوه بر این، DAI در حال حاضر با نسبت 134.87 درصد بیش از حد وثیقه است.

مربوط: اعضای Ooki DAO گزینه هایی را در پاسخ به دعوی قضایی CFTC در نظر می گیرند

سرمایه‌گذاری‌های اوراق قرضه نرخ بازده پایینی را ارائه می‌دهند، اما سرمایه‌گذاران سنتی در طول بازارهای نزولی به طور سنتی به دلیل جریان ثابت درآمد و این واقعیت که سرمایه‌گذاران اوراق قرضه قبل از سهامداران سهام در طول رویدادها پرداخت می‌شوند، اجتناب می‌شوند. از ورشکستگی

اعلامیه دیروز DAI را در جهتی متفاوت از نظرات اخیر رون کریستنسن، یکی از بنیانگذاران MakerDAO در 27 آگوست سوق می دهد، که در میان ترس از سرکوب نظارتی، DAI را از USDC جدا کرد، توصیه می کنیم به سمت یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز حرکت کنید.

نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا