🚨 اخبار ارز دیجیتال

رأی انجمن MakerDAO به تأیید ذخیره سازی ۱.۶ میلیارد دلار USDC در کوین بیس

جامعه MakerDAO در حالی که دارایی‌های خود را در Coinbase Prime نگه می‌دارد، ۱.۵% در USDC کسب خواهد کرد.

کوین‌بیس پرایم، پلتفرم کارگزاری نهادی پرایم برای دارایی‌های رمزنگاری، در ۲۴ اکتبر، همکاری با بزرگترین دارنده واحد USDC، MakerDAO را اعلام کرد تا متولی ۱.۶ میلیارد دلار استیبل کوین شود.

انجمن MakerDAO رای به تایید این سرپرستی داد که به آن جامعه اجازه می‌دهد ۱.۵% پاداش در USDC کسب کند و در عین حال وجوه را در متولیان اصلی سازمانی نگهداری کند.

به گفته کوین بیس پرایم، این حرکت نه تنها مزایای ملموسی را برای جامعه MakerDAO به ارمغان می آورد، بلکه تعهد پلتفرم به رشد اکوسیستم استیبل کوین را نیز نشان می دهد. Coinbase معتقد است که استیبل کوین‌ها نقش کلیدی در ساختن یک سیستم مالی باز، کارآمدتر و منصفانه خواهند داشت که شکاف بین دنیای ارزهای دیجیتال و فیات را پر می‌کند.

جنیفر سنهاجی، رئیس رشد و توسعه کسب و کار در MakerDAO، گفت:

درآمد ماهانه اضافی ایجاد شده توسط این تراکنش به Maker این امکان را می‌دهد تا ماموریت فراگیر ما برای ایجاد یک آینده مالی جهانی و بدون اعتماد را که بر روی ریل‌های غیرمتمرکز ساخته شده است را پیش ببرد.

مرتبط: پذیرش USDC در خارج از ایالات متحده عقب است: Coinbase

Coinbase سابقه طولانی در حمایت از MakerDAO دارد، زیرا نقدینگی را برای پروتکل فراهم کرده و به فهرست اولیه DAI کمک کرده است.

در ۱۴ اکتبر، Cointelegraph گزارش داد که درآمد MakerDAO در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ به شدت کاهش یافته است. این به دلیل تقاضای کمتر وام و تعداد کمی انحلال بود و هزینه ها همچنان بالا بود. دارنده حساب توییتر Johnny_TVL، تحلیلگر مساری و یکی از نویسندگان “وضعیت سازنده Q3 2022” در یک سری توییت گفت که درآمد MakerDAO در سه ماهه سوم به بیش از ۴ میلیون دلار کاهش یافته است. % کاهش ازنویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا