اخبار ارز دیجیتال

به گفته رگولاتور اندونزی، اکثر رهبران مبادلات ارز دیجیتال باید از شهروندان تشکیل شوند

مقامات آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالا در اندونزی ممکن است قوانینی را اجرا کنند تا دو سوم مدیران و کمیسیونرهای شرکت های رمزنگاری شهروند شوند.

جری سامبوآگا، معاون وزیر بازرگانی اندونزی، قانونی را پیشنهاد کرده است که رهبران صرافی‌های ارزهای دیجیتال این کشور را ملزم به افزایش نمایندگی عمومی می‌کند.

در یک جلسه پارلمانی در روز سه‌شنبه که شامل تنظیم‌کننده‌های اندونزی بود، نامه ارائه شده توسط Sambuaga چندین تغییر سیاست را در پاسخ به “سال جالب این کشور برای توسعه تجارت فیزیکی دارایی‌های کریپتو” پیشنهاد کرد. در میان مقررات پیشنهادی، الزامی وجود داشت که دو سوم از مدیران و کمیسیون‌های شرکت‌های ارزهای دیجیتال «شهروند اندونزیایی باشند و در اندونزی زندگی کنند».

تغییرات پیشنهادی در سازمان تنظیم مقررات معاملات آتی کالا در اندونزی در کریپتو.منبع: یوتیوب

گزارش بلومبرگ در روز چهارشنبه حاکی از آن است که تغییرات پیشنهادی در سیاست ارزهای دیجیتال ممکن است تحت تأثیر یک نبرد حقوقی شامل دو کوون، بنیانگذار Terra قرار گرفته باشد. این مرد کره جنوبی در ماه آوریل به سنگاپور رفت و محل اختفای فعلی او در زمان انتشار نامعلوم بود، حتی اگر بنا بر گزارش ها مقامات حکم بازداشت صادر کردند و اینترپل Kwon را در لیست قرمز خود قرار داد.

بر اساس این گزارش، دیدید نوردیاتموکو، معاون سازمان تنظیم مقررات معاملات آتی کالا در اندونزی، گفت که این قانون مانع از فرار مدیران شرکت‌های ارز دیجیتال از کشور در صورت بروز مشکل می‌شود. علاوه بر قوانین مدنی، Sambuaga گفت که حداقل سرمایه مورد نیاز برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال 100 میلیارد روپیه (تقریباً 6.7 میلیون دلار در زمان اعلام) است که وجوه کاربران در موسسات مالی شخص ثالث یا مراکز تسویه آتی نگهداری می‌شود. من پیشنهاد کردم.

مربوط: اندونزی قصد دارد تا پایان سال 2022 یک صرافی ارزهای دیجیتال راه اندازی کند

طبق گفته Sambuaga، اندونزی با بیش از 275 میلیون نفر جمعیت، در سال 2021 حدود 11 میلیون نفر را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواهد کرد. آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالا این کشور نشان داده است که از آوریل 2022، 25 صرافی ارز دیجیتال ثبت شده، از جمله شعب محلی Zipmex و Upbit وجود خواهد داشت.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا