اخبار ارز دیجیتال

اکثر طلبکاران خواهان انحلال هودلنات هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تنها ۲.۴۲ درصد از متقاضیان از تجدید ساختار حمایت می کنند که تقریباً همه آنها مدیران شرکت هستند. برداشت ها در ماه اوت متوقف شد.

طلبکاران وام دهنده ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور تمایل خود را برای انحلال این شرکت که از آگوست ۲۰۲۲ تحت کنترل قضایی قرار دارد، تکرار کرده اند. موارد به روز رسانی چرخه ای.

طبق بخشنامه IJM مورخ ۲۵ آوریل، کاربرانی که تقریباً ۵۵.۳۸٪ از طلبکاران را تشکیل می دهند، ادعای ۲۲۸.۳ میلیون دلار سنگاپور (تقریباً ۱۷۰.۵ میلیون دلار) دارند و ترجیح داده اند انحلال را نسبت به تجدید ساختار نشان دهند. در نامه اشاره شده است که با وجود تلاش‌های بنیان‌گذاران برای یافتن سرمایه‌گذاران جدید، هیچ منبع مالی جدیدی پیدا نشده است.

هیچ نشانه ای از سرمایه گذاران شوالیه سفید تاکنون وجود نداشته است و بنابراین هیچ چشم اندازی برای تزریق سرمایه جدید وجود ندارد.

تنها ۲.۴۲ درصد از کاربرانی که ادعا داشتند، طرفدار تجدید ساختار بودند، تقریباً همه این ادعاها از مدیران شرکت تشکیل شده بود و پیشنهاد داوری با مخالفت طلبکاران “بزرگ” روبرو شد. اعتباردهندگان کلیدی عبارتند از Samtrade Custodian و SAM Fintech که در حال انحلال هستند و بنیاد Algorand. Algorand 35 میلیون دلار در معرض دید Hodlnaut قرار دارد.

طبق این نامه، دادگاه سنگاپور به IJM دستور داد تا شرکت را “انحلال” کند و درخواست اخراج کند.

مرتبط: بنیانگذاران Hodlnaut فروش شرکت را به جای انحلال پیشنهاد می کنند

هودلنات اعلام کرده است که برداشت ها را در ۸ آگوست ۲۰۲۲ به دلیل بحران نقدینگی متوقف می کند. هفته بعد، او برای کنترل قضایی درخواست داد و به طور موقت از ادعاهای قانونی تحت قانون سنگاپور محافظت شد. هدف ما جلوگیری از انحلال اجباری دارایی ها است. […] این شرکت در آن زمان گفت: ما باید ارزهای رمزنگاری شده کاربران مانند BTC، ETH و WBTC را با قیمت‌های پایین فعلی دارایی بفروشیم.

آرون لو چنگ لی و یکی دیگر از شرکای IJM با مشاوران شرکت EY.

طبق گزارش ها، این شرکت به دلیل ارائه نادرست قرار گرفتن در معرض استیبل کوین Terra، که اکنون TerraUSD Classic (USTC) نامیده می شود، تحت تحقیقات پلیس قرار داشت. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که این شرکت علی‌رغم ادعای خلاف آن، حداقل ۱۵۰ میلیون دلار سکه‌های بی‌ارزش در اختیار دارد. مدیران شرکت هزاران سند را برای پنهان کردن افشای آنها حذف کرده اند.

طلبکاران در ژانویه شروع به انحلال شرکت کردند.

مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روان هادلر تأثیر بگذاردنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا