🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشتری اصلی “نقطه عطف” را برای خدمات رمزنگاری BNY Mellon می خواهد

رابین وینس، مدیرعامل BNY Mellon به یک نظرسنجی در اوایل سال جاری اشاره کرد که نشان داد ۹۱٪ از مدیران دارایی های سازمانی علاقه مند به سرمایه گذاری در دارایی های توکن شده هستند.

رابین وینس، مدیرعامل BNY Mellon گفت: «تقاضای مشتری» «نقطه عطفی» بود که در نهایت منجر به راه‌اندازی خدمات ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران نهادی در هفته گذشته شد.

BNY Mellon، قدیمی‌ترین بانک آمریکا، اولین بانک بزرگ در این کشور شد که در ۱۱ اکتبر ضمانت اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) را برای مشتریان سازمانی ارائه کرد.

وینس در تماس کنفرانسی ۱۷ اکتبر پس از انتشار سود سه ماهه سوم شرکت، به تحقیقاتی اشاره کرد که امسال توسط بانک ها انجام شده است. این نظرسنجی نشان داد که ۹۱ درصد از مدیران دارایی های سازمانی بزرگ، صاحبان دارایی ها و صندوق های تامینی به برخی سرمایه گذاری ها علاقه مند هستند. انواع دارایی هایی که در چند سال آینده توکن می شوند.

او گفت: “حدود ۴۰٪ از آنها در حال حاضر ارزهای رمزنگاری شده را در پرتفوی خود دارند. حدود ۷۵٪ از آنها به طور فعال در حال سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال هستند.”

و آنچه ما از مشتریان خود می شنویم این است که آنها خواهان راه حل هایی در سطح سازمانی در این فضا هستند.

سرویس نگهبانی جدید هفته گذشته راه اندازی شد و به سرمایه گذاران نهادی منتخب اجازه می داد بیت کوین و اتر را در همان پلتفرمی که سهام و اوراق قرضه خود را مدیریت می کنند نگهداری و انتقال دهند.

وینس گفت که راه‌حل نگهداری دارایی‌های دیجیتال «فقط برای هدف» نگهداری ارزهای دیجیتال ایجاد نشده است و بانک‌ها آن را «آغاز سفری گسترده‌تر» می‌دانند.

وینس در طول این تماس گفت که او در نظر دارد «همه انواع دارایی‌ها و ارزها» را توکن‌سازی کند، از جمله نه فقط دارایی‌های مالی سنتی، بلکه دارایی‌هایی که «مدیریت آنها در سیستم مالی آسان نبود».

“برخی از آنها به طور بالقوه می توانند با توکن ها بهتر مدیریت شوند.”

نمونه هایی که وی به آنها اشاره کرد شامل گواهی های مربوط به کالاها، املاک و مستغلات، جنگل ها و مسائل زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی بود.

با این حال، مدیر عامل BNY Mellon گفت ممکن است سال ها یا دهه ها طول بکشد تا صنعت آماده پذیرش کامل دارایی های توکن شده باشد.

“من قرار نیست مقیاس زمانی دقیقی را تعیین کنم […] اما از منظر بلندمدت، ما این را به عنوان یک فضای مهم دیدیم.»

مربوط: قدیمی ترین بانک آمریکا BNY Mellon خدمات ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد

او همچنین گفت که آنها “تنها” پول را برای فضا خرج نمی کنند، بلکه در مکان های “هوشمند” در اکوسیستم سرمایه گذاری می کنند.

ایده این است که این بانک که تا سال ۲۰۲۲ دارایی ۴۳ تریلیون دلاری را مدیریت می کند، به مشتریان خود اجازه می دهد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در بازار صعودی کلاس دارایی در فوریه ۲۰۲۱ انتقال و منتشر کنند.

نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا