🚨 اخبار ارز دیجیتال

در میان مشکلات فیات، احساسات رسانه های اصلی به نفع بیت کوین تغییر می کند

در حالی که رسانه های اصلی عموماً موضع محتاطانه ای در مورد بیت کوین دارند، افت قیمت فعلی ارز فیات، رسانه ها را مجبور کرده است که عملکرد فوق العاده بیت کوین را تصدیق کنند.

علیرغم هجوم دلار آمریکا به سهام، کالاها و ارزهای رقیب آن، بیت کوین بین ۱۹۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار تثبیت شده است و رسانه های جریان اصلی را وادار کرده است تا تیتر خبرهای BTC شوند.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز به افزایش ۶.۵ درصدی بیت کوین در هفت روز گذشته اشاره کرد و اشاره کرد که این موضوع توجه گاوها و خرس‌های ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. مانند ین ژاپن، یوان چین و طلا.

با توجه به اینکه ارزهای فیات مانند یورو و پوند انگلیس نتوانستند جای پای خود را در برابر دلار ایالات متحده (USD) حفظ کنند، رسانه های بزرگ شروع به توجه عملکرد ثابت بیت کوین (BTC) کرده اند.

منبع: moneymorning.com.au

در همین حال، Proactiv در یک تیتر گفت: “شاید زمان آن رسیده که همه چیز را به بیت کوین منتقل کنیم.” علیرغم اینکه عنوان مقاله به عنوان طعنه آمیز خوانده می شود، نویسنده تاکید کرد که اکثر سرمایه گذاران نهادی در تلاش هستند تا به زمستان فعلی ارزهای دیجیتال پایان دهند.

در همین حال، وب سایت خبری استرالیا news.com.au تاکید می کند که کارشناسان درباره موارد استفاده از بیت کوین و بلاک چین مثبت صحبت می کنند. برخی کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت بیت‌کوین در نهایت می‌تواند به بالاترین حد خود یعنی ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

مربوط: ارزهای رمزنگاری شده رسانه های اصلی را گیج می کنند، اما آیا حامیان بلاک چین باید به آن توجه کنند؟

از سوی دیگر، از آنجایی که پوند انگلیس به پایین ترین حد خود در برابر دلار آمریکا رسید، عرضه محدود بیت کوین می تواند در برابر پوند مطلوب باشد. طبق گزارش سایت مالی Porcopolis Economics، استرلینگ از سال ۱۹۷۰ با نرخ سالانه ۱۱.۲ درصد منتشر شده است، در حالی که این نرخ برای BTC 1.7 درصد است. این می تواند عرضه بیت کوین را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و شکاف بین این دو ارز را افزایش دهد.

قیمت بیت کوین تنها اسکوپ رمزنگاری نیست که اخیرا توجه رسانه های اصلی را به خود جلب کرده است. در اوایل سپتامبر، رسانه‌های جریان اصلی نیز اتریوم و حرکت اخیر آن به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) را مورد توجه قرار دادند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا