اخبار ارز دیجیتال

رسانه های جریان اصلی در حال ادغام: حرکت مخاطره آمیز یا نیروانا آب و هوا؟

رسانه های جریان اصلی به طور کلی پیچیدگی های ارتقاء یک بلاک چین اصلی را درک می کنند، اما برخی از آنها خواسته شده اند که در صورت بروز مشکل در مورد به هم ریختگی هشدار دهند.

رسانه های بزرگ در هفته آینده به اهمیت ادغام اتریوم پی می برند، با یک “بازنگری اساسی” که می تواند پذیرش کریپتو را تسریع کند یا در صورت شکست، امواج شوک فاجعه باری را به بازار وارد کند. توضیح داده شده است که وجود دارد.

این ادغام از کاغذ سفید اصلی اتریوم تشکیل شده و شامل حرکت از مکانیزم اجماع اثبات کار (PoW) به یک اثبات سهام کارآمد (PoS) بدون ایجاد اختلال عمده در بلاک چین است.

مجله تجاری آمریکایی فوربس ارتقاء بدون توقف را نامیده است:[changing] کوری کلیپستن، مدیر عامل شرکت سوان بیت کوین، اظهار نظر مشابهی را به وال استریت ژورنال داد و گفت که این ارتقا مانند تلاش برای تعمیر یک هواپیما در حال پرواز است.

برخی از رسانه‌ها تاکید می‌کنند که ارتقا می‌تواند خطرآفرین باشد، با یک حرکت اشتباه که برای آینده شبکه و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در بلاک چین اتریوم فاجعه‌بار است.

منبع: ایونینگ استاندارد

روزنامه بریتانیایی Evening Standard پیشنهاد کرده است که معامله‌گران رمزارز در آستانه ادغام بعدی «نفس خود را حبس می‌کنند» زیرا یک ارتقای ناموفق می‌تواند کل اکوسیستم کریپتو را «به خطر بیندازد».

طبق گفته Defillama، شبکه اتریوم اکثریت 150 میلیارد دلار سرمایه بازار استیبل کوین ها را به خود اختصاص می دهد که ارزش کل آن در حدود 33 میلیارد دلار توسط برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (DApps) قفل شده است.

دکتر آنا بکر، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران EndoTech به The Standard گفت که اگر مشکلی رخ دهد که منجر به قطع بلاک چین شود، “بقای صنعت برای صنعت بسیار دشوار خواهد بود.”

اتریوم زیرساختی است که بسیاری از شرکت‌ها برای مدیریت بلاک چین‌های خود از آن استفاده می‌کنند، بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، صنعت متوقف می‌شود. […] بقای این صنعت در این دوره بسیار دشوار خواهد بود. ”

واشنگتن پست خاطرنشان می کند که مکانیسم Proof of Stake نسبت به Proof of Work “کمتر آزمایش شده است”، بنابراین امنیت آن برای بیش از یک دهه ثابت شده است و “ممکن است آسیب پذیری های جدیدی پیدا شود.”

منبع: شرکت پخش استرالیایی

جان کویگین، خبرنگار تلویزیون دولتی ABC استرالیا، هشدار داد که آزمایش‌های اتریوم «ممکن است با شکست مواجه شوند» با توجه به اینکه مدل جدید فقط بر روی «بلاک‌چین‌های آزمایشی» آزمایش شده است. راه اندازی سیستم؛

طبق گفته بنیاد اتریوم، یکی از مواردی که در میان بازرگانان اتفاق نظر دارند این است که ارتقای اتریوم، بلاک چین را بسیار سبزتر از قبل می‌کند و مصرف انرژی را تا بیش از 99 درصد کاهش می‌دهد.

برخی استدلال می‌کنند که این می‌تواند روی دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده اثبات کار مانند بیت‌کوین فشار بیاورد تا در نهایت از این روش پیروی کنند.

کویگین افزود: «در زمانی که جهان به شدت در تلاش است تا مصرف انرژی خود را کاهش دهد، بیت کوین هر سال انرژی بیشتری نسبت به یک کشور متوسط ​​مانند آرژانتین مصرف می کند.

اگر سوئیچ اتریوم موفقیت آمیز باشد، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تحت فشار فوق العاده ای برای مقابله با این مشکل خواهند بود.

کویگین خاطرنشان کرد که سازنده خودروهای الکتریکی تسلا سال گذشته اعلام کرد که تا زمانی که حداقل نیمی از ارز دیجیتال آن با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر استخراج نشود، پرداخت بیت کوین را نمی پذیرد. در همین حال، قانونگذار نیویورک اوایل سال جاری لایحه ای را برای بررسی دقیق استخراج کنندگان بیت کوین که از کربن استفاده می کنند، تصویب کرد. قدرت پایه

مطالب مرتبط: بلاک چین Hive در آستانه ادغام اتریوم، کوین های قابل استخراج جدید را بررسی می کند

یک چیز واضح است: از آنجایی که نیاز به کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای جهانی بیش از هر زمان دیگری ضروری‌تر می‌شود، بهانه‌های ارزهای دیجیتال برای مصرف انرژی وحشتناک خود تمام می‌شود.

با توجه به CoinMarketCap، اتر (ETH) در حال حاضر دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، با 187.5 میلیارد دلار در مقایسه با ارزش بازار بیت کوین (BTC) که 360 میلیارد دلار است.

منبع: فوربس

نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا