اخبار ارز دیجیتال

Mailchimp تولیدکنندگان محتوای کریپتو را بدون اطلاع قبلی ممنوع می کند

یک ارائه‌دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ حساب‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال را به دلیل مشکوک بودن به نقض شرایط خدمات خود، موقتاً معلق کرده است.

پلت فرم بازاریابی ایمیلی Mailchimp ظاهرا خدمات خود را به سازندگان محتوای رمزگذاری شده متوقف کرده است. پلتفرم‌های مرتبط با اخبار، محتوا یا سرویس‌های مرتبط با رمزارزها در ورود به حساب‌هایشان با مشکلاتی مواجه شدند و به دنبال آن اخطارهایی مبنی بر اختلال در سرویس‌ها که از این هفته آغاز شد، ظاهر شد.

حساب‌های مرتبط با رمزنگاری مانند Edge Wallet که خدمات خودسرپرستی را برای دارایی‌های رمزنگاری ارائه می‌کند و Messari، یک شرکت تحقیقاتی رمزارز نیز تحت تأثیر قرار گرفتند.

اوایل امروز صبح، سام ریچاردز از بنیاد اتریوم در توییتی اعلام کرد که برنامه پشتیبانی اکوسیستم بنیاد اتریوم نیز با قطعی مواجه است.

کوری کلیپستن از Swan Private، یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری بیت کوین برای مشاغل و افراد دارای ارزش خالص بالا نیز در مورد این حادثه توییت کرد. کلیپنستن از دیگر آژانس‌های بازاریابی در این صنعت خواست تا با توجه به این اتفاق و سایر رویدادها «قدم‌های خود را افزایش دهند».

در واقع، Mailchimp، سرویسی که قبلاً برای خبرنامه کوین تلگراف استفاده می شد، روز دوشنبه نیز اخطار قطع سرویس را برای کوین تلگراف ارسال کرد.

منبع: کوین تلگراف

از زمان درخواست Cointelegraph، Mailchimp به سوالات ما پاسخ داده است، اما نه مستقیماً. بعداً مشخص شد که این حساب به دلیل نقض سرویس غیرفعال یا “تعلیق” شده است. طبق وب‌سایت Mailhimp، این بند تحت خط‌مشی «استفاده قابل قبول» آن‌ها قرار می‌گیرد که محتوای ممنوعه را مشخص می‌کند.

این بخش بیان می‌کند که «ارز مجازی، ارز مجازی، و دارایی‌های دیجیتال مرتبط با عرضه اولیه سکه» به دلیل «شکایات سوء استفاده بالاتر از حد متوسط» ممنوع است. سیاست های سایت ادعا می کند که در ماه می سال گذشته به روز شده است.

سال گذشته، ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی توسط غول خدمات مالی Intuit خریداری شد.

این هفته دوباره اختلالات و قطعی خدمات ظاهر شد، اما این اولین باری نیست که Mailchimp محتوای مرتبط با رمزنگاری را هدف قرار می دهد. این نوع رفتار را می توان به سال ۲۰۱۸ ردیابی کرد.

در سال ۲۰۱۸، فیسبوک همچنین تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال را در سایت خود به دلیل نقض دستورالعمل های نظارتی ممنوع کرد.

مربوط: افراد متنفر در اولین جلسه برای شکاکان رمزارز متحد می شوند

با این حال، در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که «اطلاعات مرتبط با ارز مجازی لزوماً ممنوع نیستند» و تا زمانی که فرستنده در «تولید، فروش، مبادله، ذخیره‌سازی یا بازاریابی» شرکت نداشته باشد، قابل توزیع است. از ارز دیجیتال هنوز هیچ بیانیه رسمی از Mailchimp در مورد تحولات اخیر وجود ندارد.

اما چیزی که روز چهارشنبه اعلام شد، پیامی از سوی بن چستنات، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران سابق Mailchimp بود. او به طور رسمی استعفای خود را از سمتی که ۲۱ سال در اختیار داشت، اعلام کرد. به جای او، Mailchimp توسط Rania Succar هدایت می شود، که قبلا تیم QuickBooks Money، بخشی از Intuit را اداره می کرد.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا