اخبار ارز دیجیتال

Magic Eden از راه اندازی ابزار اجرای وفاداری NFT دفاع می کند

MetaShield به این ترتیب کار می‌کند که به سازندگان اجازه می‌دهد NFT‌ها را پرچم‌گذاری کنند یا اگر NFT فهرست‌شده یا معامله‌شده حق امتیاز سازنده را دور بزند، تصاویر خود را محو کنند.

Magic Eden، یک بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر Solana، پس از راه اندازی MetaShield، یک ابزار اجرایی جدید با هدف جلوگیری از خریداران NFT که وفاداری سازندگان را دور می زنند، با واکنش منفی جامعه روبرو شده است.

MetaShield با مشارکت بازار NFT و جمع آوری Coral Cube راه اندازی شده است. اره پس از راه‌اندازی در 12 سپتامبر، واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه NFT وجود داشت و نظرات در مورد اینکه آیا NFT Marketplace باید از حقوق سازندگان محافظت کند یا هزینه‌های حق امتیاز را کاهش دهد تا NFT‌ها برای کلکسیونرها ارزان‌تر شود، اختلاف نظر داشت.

ابزار اجرای وفاداری NFT برای کمک به سازندگان NFT طراحی شده است که NFT هایی را که ممکن است با دور زدن حق امتیاز سازنده فروخته شده باشند، پرچم گذاری و مبهم کنند.

توییتر هشت قسمتی موقعیت در 14 سپتامبر، Magic Eden از ابزار جدید خود دفاع کرد و خاطرنشان کرد که برخی از «سخت‌کوش‌ترین سازندگان امروز» توسط بازارهای وفاداری «سفارشی» «مجازات» می‌شوند.

ابزار جدید تنها چند هفته پس از معرفی ویژگی های جدید NFT Marketplace X2Y2 ارائه می شود. این به خریداران این اختیار را می دهد که تصمیم بگیرند که آیا (و چقدر) حق امتیاز را هنگام خرید NFT بپردازند یا خیر.

Magic Eden در آخرین تاپیک خود، به این موضوع اشاره کرد که MetaShield را برای محافظت از سازندگان خود به جای مجازات خریداران خود راه اندازی کردند.

مجیک ادن استدلال کرد: «بیشتر مردم می‌دانند که یک بازار بدون حق امتیاز برای همه سازندگان نباید به یک هنجار در اکوسیستم تبدیل شود».

“کاری که ما انجام می دهیم آزمایش، همکاری و ارسال است. MetaShield ممکن است کامل نباشد، اما گزینه هایی را در این بحث به سازندگان می دهد.”

بازار NFT همچنین تأیید کرد که NFT ها را کنترل نمی کند و ابزارهای اجرای وفاداری به مجازات خریداران کمک نمی کند.

طبق گفته Magic Eden، MetaShield به گونه ای ساخته شده است که به سازندگان اجازه می دهد “NFT های Solana فهرست شده در حق امتیاز سفارشی را ردیابی کنند” و “در صورت لزوم اقدام کنند” برای محافظت از برندهای خود.

طبق وب‌سایت Magic Eden، به سازندگان NFT حقوق «ویرایشگر» داده می‌شود تا از NFT‌های خود محافظت کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد حق امتیاز را تغییر دهند، واترمارک اضافه کنند، تصاویر را محو کنند، و موارد دیگر. من می‌توانم. پس از پرداخت بدهی، ویرایشگر می تواند NFT را به حالت اولیه خود بازگرداند.

واکنش جامعه

انتشار بازی Magic Eden’s MetaShield در ابتدا با واکنش های متفاوتی از سوی جامعه روبرو شد.

یکی از کاربران توییتر ادعا کرد که اضافه شدن MetaShield بازار Magic Eden NFT را حتی متمرکزتر کرده است، در حالی که دیگری ادعا کرد گفت اگر سازندگان از MetaShield استفاده کنند، هیچ کس NFT ایجاد نخواهد کرد.

یکی دیگر از کاربران توییتر ابراز نگرانی کرد که خریداران بی گناه مجازات شوند زیرا NFT های تازه خریداری شده آنها محافظت می شود و اظهار داشت:

“بزرگترین نگرانی من این است که خریدار را مجازات کند – کسی که ممکن است نداند اشتباهاً آن را خریده است. افزایش یابد. این منجر به این می شود که آنها باید هزینه بیشتری بپردازند.

با این حال، بسیاری از Magic Eden را به دلیل “حفاظت” از سازندگان NFT ستایش می کنند.

همه بازارهای NFT Magic Eden را تایید نمی کنند. “sudoswap” تصمیم گرفته است که از مدل هزینه حق امتیاز استفاده نکند تا با استفاده از هزینه استاندارد 2-2.5٪ پلت فرم NFT مقرون به صرفه تر شود.

مربوط: صحبت ساده درباره NFTs: درباره NFTs گذشته و NFTs فردا

علاوه بر این، لنگستون توماس از nft now گفت که حتی اگر قراردادهای هوشمندی برای پرداخت حق امتیاز به سازندگان وجود داشته باشد، در نهایت به بازار NFT بستگی دارد که به قراردادهای حق امتیاز احترام بگذارد.

این به این دلیل است که NFT Marketplace در ابتدا حق امتیاز را از طریق معاملات دریافت می کند و موظف به انتقال آن حق امتیاز نیست.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا