اخبار ارز دیجیتال

رائول پال از RealVision می گوید که عوامل کلان بازار صعودی ارزهای دیجیتال را در سه ماهه دوم ۲۰۲۴ هدایت خواهند کرد.

به گفته رائول پال، عوامل کلان نقش غالبی در راه اندازی بازار صعودی ارزهای دیجیتال که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد، ایفا خواهند کرد.

رائول پال، سرمایه‌گذار کلان و مدیر عامل RealVision، گفت که بازار ارزهای دیجیتال احتمالاً در سه ماهه دوم سال آینده، زمانی که نصف شدن بیت‌کوین برنامه‌ریزی شده است، آغاز شود.

علیرغم هیاهویی که در مورد نصف شدن وجود دارد، او معتقد است که عوامل کلان نقش مهمی در هدایت روند صعودی بعدی خواهند داشت.

به گفته پال، نصف شدن بیت کوین همزمان با چرخه های کلان است، به این معنی که تمام نصف شدن های قبلی در یک محیط اقتصاد کلان مشابه با گسترش پولی و نرخ بهره پایین رخ داده است.

پال در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت: واقعیت این است که ماکرو عامل غالب است و نصف شدن یک روایت نادرست است، اما همچنان کار می کند بنابراین مهم نیست.

از جمله عوامل اصلی که به نفع ارزهای دیجیتال در سال آینده است، احتمال کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی و محرک های مالی احتمالی قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است.

وقتی صحبت از اهداف قیمتی به میان می‌آید، پال می‌خواهد از انجام پیش‌بینی‌ها اجتناب کند، با توجه به اینکه «مردم ویران خواهند شد» اگر به حقیقت نپیوندند.

با این حال، با نگاهی به عملکرد گذشته، پال می‌گوید بیت‌کوین C در بالاترین حد اخیر خود دو یا سه برابر شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی آماده شدن برای بازار صعودی ارزهای دیجیتال، مصاحبه کامل را بررسی کنید. همچنین فراموش نکنید که در کانال یوتیوب ما مشترک شوید.

نویسنده: Marco Castrovilli
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا