اخبار ارز دیجیتال

M31 Capital صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری Web3 را راه اندازی کرد و تا به امروز 50 میلیون دلار امضا کرد

یک صندوق سرمایه‌گذاری که توسط سرمایه‌گذاران اولیه بیت‌کوین تأسیس شد، گفت که چرخه فعلی بازار اولین بار در یک دهه است که قیمت‌ها و عوامل بنیادی تا این حد از هم جدا شده‌اند.

شرکت سرمایه گذاری M31 Capital که بر روی رمزارز متمرکز است، صندوق سرمایه گذاری جدیدی را راه اندازی کرده است که به شرکت های Web3 اختصاص داده شده است، که بیشتر بر تغییر صنعت به سمت پروژه های اینترنتی غیرمتمرکز تاکید می کند.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد، صندوق فرصت M31 Capital Web3 تا 100 میلیون دلار در پروژه های توکن و فرصت های سهام خصوصی در Web3 سرمایه گذاری خواهد کرد. در ابتدا، این صندوق در پروژه های ایجاد زیرساخت و برنامه های کاربردی اینترنت غیرمتمرکز سرمایه گذاری خواهد کرد. شاید وسیله سرمایه گذاری جدید یک “صندوق سرمایه گذاری نقدی” باشد. این ساختاری است که پس از یک دوره قفل تنها 12 ماهه به سرمایه گذاران نقدینگی می دهد.

M31 قبلاً 50 میلیون دلار تعهد از سرمایه گذاران دریافت کرده است و گفته است که قصد دارد 50 میلیون دلار دیگر را قبل از محدود کردن صندوق به 100 میلیون دلار جمع آوری کند.

با وجود ادامه بازار نزولی کریپتو، سال 2022 شاهد افزایش سرمایه‌گذاری‌های اختصاص داده شده به پروژه‌های Web3 بود. همانطور که توسط Cointelegraph Research گزارش شده است، Web3 امسال بر علاقه سرمایه گذاری خطرپذیر غالب شده است. تنها در سه ماهه دوم، پروژه های Web3 حدود 42 درصد از کل معاملات سرمایه گذاری فردی در فضای بلاک چین را تشکیل می دادند.

مربوط: بزرگترین برند مخابراتی اسپانیا عمیقاً وارد Web3 می شود

بازار ارزهای دیجیتال در بیشتر سال 2022 میزان بالایی از همبستگی را با سهام سنتی نشان داده است، به طوری که برخی از سرمایه گذاران حدس می زنند که قیمت ها به طور قابل توجهی از اصول اولیه منحرف شده است. با این حال، همبستگی بالا نشان می‌دهد که ممکن است درد کوتاه‌مدت برای بخش ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد، زیرا بانک‌های مرکزی در سراسر جهان تلاش می‌کنند تورم را کنترل کنند.

ناتان مونتون، سرمایه گذار اولیه بیت کوین (BTC) که M31 Capital را در سال 2016 تأسیس کرد، گفت که چرخه فعلی بازار ارز دیجیتال اولین چرخه در یک دهه اخیر است. ”

نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا