اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران LUNC به توصیه ۱.۲ درصدی مالیات تراکنش CZ در Binance واکنش نشان می دهند

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، برای کاهش عرضه کل توکن و بهبود عملکرد قیمت، مالیات تراکنش ۱.۲ درصدی را برای معاملات LUNC توصیه کرده است.

فروپاشی بدنام اکوسیستم Terra که قیمت‌های بازار توکن‌های TerraUSD (UST) و LUNA را از بین برد، همچنان سرمایه‌گذاران مضطرب را تحت تأثیر قرار می‌دهد. .

اخیراً، Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Binance، برای کاهش کل عرضه توکن و بهبود عملکرد قیمت، مالیات تراکنش ۱.۲ درصدی را برای تراکنش های LUNC توصیه کرد. CZ خطاب به جامعه گفت:

ما یک دکمه Opt-in (در صرافی Binance) اجرا خواهیم کرد تا مردم بتوانند در پرداخت مالیات ۱.۲ درصدی تراکنش های LUNC شرکت کنند.

با این حال، صرافی پس از اجماع ۲۵ درصدی سرمایه گذاران LUNC، مالیات بر معامله گران انتخاب را آغاز می کند، و مطمئن می شود که “این فقط پذیرندگان اولیه نیستند که ۱.۲٪ اضافی را پرداخت می کنند.”

مالیات تراکنش شامل ۱.۲% فقط پس از رسیدن معامله گر انتخاب کننده به ۵۰% از کل حجم معاملات LUNC در صرافی، برای همه تراکنش های LUNC اعمال می شود.

این توصیه جامعه LUNA را از هم جدا کرد زیرا برخی از تصمیم CZ برای اجرای دکمه انتخاب کردن حمایت کردند، در حالی که برخی دیگر آن را به عنوان دستکاری بازار از سوی یک نهاد متمرکز تفسیر کردند.

CZ از سوزاندن LUNC حمایت کرد، اما به آرای جامعه اعتقاد داشت و به معامله گران روی پلتفرم اجازه داد تا این پیشنهاد را نهایی کنند و افزود که “به کاربران خود گوش می دهد و از آنها محافظت می کند.” . با این حال، کارآفرینان می‌دانند که معامله‌گران LUNC ترجیح می‌دهند دارایی‌های خود را به صرافی‌های دیگر منتقل کنند، مگر اینکه این تغییر در همه صرافی‌ها و روی زنجیره اعمال شود.

مربوط: مقامات کره جنوبی از سازمان پلیس جنایی بین المللی می خواهند که برای Dokwon “اخطار قرمز” صادر کند

در طرف دیگر این طیف، مقامات کره جنوبی کوون را ردیابی می کنند و به دنبال دستگیری او برای سقوط Terra هستند.

در ۱۴ سپتامبر، دادگاهی در سئول، کره جنوبی، حکم بازداشت کوون و پنج نفر دیگر را به دلیل نقض قانون بازار سرمایه این کشور صادر کرد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا