🚨 اخبار ارز دیجیتال

بورس لندن پلتفرم سنتی معاملات دارایی را بر روی بلاک چین ایجاد می کند

به گفته یکی از مدیران، گروه LSE در حال بررسی این موضوع است که چگونه بلاک چین می تواند تجارت دارایی سنتی را بهبود بخشد.

طبق گزارش ها، گروه بورس لندن (LSE) در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین برای ارائه دارایی های مالی سنتی است.

طبق گزارشی که توسط رسانه اصلی فایننشال تایمز منتشر شد، این شرکت به مدت یک سال در حال تحقیق در مورد پتانسیل یک مکان معاملاتی مبتنی بر بلاک چین بوده است. موری روس، رئیس بازار سرمایه در گروه LSE، گفت که تلاش‌های تحقیقاتی بلاک چین این شرکت به مرحله‌ای رسیده است که تصمیم گرفته است به جلو حرکت کند.

روث همچنین به صراحت اعلام کرد که هیچ چیزی در مورد ارزهای دیجیتال نخواهد ساخت. با این حال، ما قصد داریم از فناوری بلاک چین برای افزایش کارایی نگهداری، خرید و فروش دارایی های سنتی استفاده کنیم.

روث گفت، ایده آنها استفاده از فناوری دیجیتال برای ایجاد یک فرآیند “صاف تر، روان تر، ارزان تر و شفاف تر” برای دارایی های سنتی است. مقامات گروه همچنین اضافه کردند که قصد دارند آن را تنظیم کنند.

روث همچنین گفت که گروه LSE منتظر ماند تا سرمایه‌گذاران آماده شوند و فناوری بلاک چین عمومی به اندازه کافی خوب باشد تا پروژه را به پیش ببرد. به گفته روث، اگر این طرح محقق شود، گروه LSE به اولین بورس بزرگ جهانی تبدیل خواهد شد که به سرمایه گذاران یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین سرتاسر ارائه می دهد.

مربوط: بریتانیا آژانس جرایم رمزنگاری، افزایش مشاغل را گسترش می دهد

در همین حال، سایر زیرساخت های مالی سنتی نیز شروع به پذیرش ایده ادغام فناوری بلاک چین در تجارت خود کرده اند. در ۳۱ آگوست، شبکه پیام‌رسان بانکی SWIFT گزارشی درباره نحوه اتصال با بلاک چین برای حل مشکلات قابلیت همکاری بین شبکه‌های مختلف بلاک چین به اشتراک گذاشت.

جدا از زیرساخت های مالی، خطوط هوایی همچنین شروع به ادغام فناوری مبتنی بر بلاک چین کرده اند. در ۳۱ آگوست، لوفت هانزا یک برنامه وفاداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) را در شبکه Polygon راه اندازی کرد. دارندگان NFT این شانس را دارند که از مزایایی مانند دسترسی به سالن و ارتقاء پرواز برخوردار شوند.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنندنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا