اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC) 3 آوریل

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، قیمت اکثر ارزهای دیجیتال در حال رشد محلی است.

نمودار LTC CoinStats

LTC/USD

نرخ لایت کوین (LTC) در روز گذشته ۲.۳ درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود کاهش امروز، قیمت “نقره دیجیتال” همچنان در یک روند نزولی باقی می ماند زیرا نزدیک به سطح حمایت محلی ۱۰۰ دلار معامله می شود. بنابراین، این علامت روانی اجتماعی است و برای گاو نر بسیار مهم است، زیرا در صورت بروز شکست، احتمالاً کاهش تا منطقه ۹۵ دلار ادامه خواهد داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، نرخ LTC پس از بسته شدن صعودی دیروز نتوانست افزایش یابد. اگر نوار در حدود قیمت های فعلی بسته شود، به زودی می توان انتظار آزمایش ۹۰ دلار را داشت.

چنین سناریویی تا پایان هفته اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت نباید در آینده نزدیک انتظار تحرکات خشن را داشت. در این صورت، سناریوی محتمل تر این است که تجمیع در محدوده ۹۵-۱۰۵ دلار تا اواسط آوریل ادامه یابد.

لایت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۰۰.۳۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا