اخبار ارز دیجیتال

Lido لایه 2 Ethereum Staking و LDO Rewards را راه اندازی کرد

Lido تقریباً 40٪ از کل سهام ETH در Beacon Chain را در اختیار دارد.

Lido Finance، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سهام ادغام، با دو شبکه Layer 2 Arbitrum و Optimism راه اندازی شده است.

برنامه‌هایی برای گسترش به L2 برای اولین بار در ماه جولای اعلام شد، و تیم تایید کرد که برخی از شبکه‌های لایه 2 “فعالیت اقتصادی نشان دادند” و عرضه‌های جدید به شبکه‌های L2 Arbitrum و Optimism در 7 اکتبر راه‌اندازی شد.

Lido استیکینگ مایع را ارائه می دهد. این به سهامداران انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد، زیرا می‌توانند وجوه خود را در هر زمان به جای شرط‌بندی و قفل کردن مستقیم اتریوم برداشت کنند.

رهبران صنعت مانند آلسیا هاس، مدیر مالی Coinbase اظهار داشته اند که تا زمانی که مشکل قفل دارایی حل نشود، سرمایه گذاری سازمانی آغاز نخواهد شد. محبوبیت لیدو افزایش یافته است زیرا این گزینه قابل انعطاف و سیال را ارائه می دهد.

در مرحله اول عرضه لایه 2، توکن stETH (wstETH) پیچیده شده Lido را می توان در دو شبکه پل کرد.

stETH یک توکن استیکینگ مایع اتریوم است که Lido متناسب با ETH سهامدار صادر می‌کند و نسخه پیچیده آن تعادل ثابتی از stETH برای استفاده در برنامه‌های DeFi است که به مکانیزم تعادل ثابت نیاز دارند. حفظ کنید.

علاوه بر این، Lido هر ماه 150000 توکن LDO را به عنوان پاداش از تاریخ راه‌اندازی wstETH به هر شبکه اختصاص می‌دهد. هدف این ابتکار ایجاد نقدینگی در wstETH برای مشوق های کشاورزی برای شرکای DeFi مانند Balancer، Curve و Kyber Network است.

بر اساس وب سایت این شرکت، لیدو دارای 7.4 میلیارد دلار ETH است که حدود 5.5 میلیون توکن یا حدود 40 درصد از کل سهام است. همچنین گزارش شد که stETH پیوند خود را با ETH در اوایل امسال از دست داد زیرا همه‌گیری ارزهای دیجیتال شروع به گسترش کرد، اما به سرعت بهبود یافت.

مربوط: پنج نهاد 64 درصد از ETH سهام را کنترل می کنند – Nansen

شبکه های لایه 2، که اول استقرار را انتخاب کردند، 80 درصد از سهم بازار را در میان آنها دارند.

طبق گزارش L2beat، آربیتروم با 51 درصد سهم بازار و 2.42 میلیارد دلار پیشتاز راک است، در حالی که Optimism 30 درصد سهم و 1.45 میلیارد دلار TVL دارد.نویسنده: Martin Young

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا