اخبار ارز دیجیتال

درس گرفته شده؟ Sky Mavis برای جلوگیری از هک Ronin با Google Cloud شریک می شود

Google Cloud به همراه Animoca Brands، DappRadar و Nansen به یک اعتبارسنجی سازمانی مستقل برای Ronin در نود pool تبدیل خواهد شد.

برخی از افراد نمی توانند پس از حوادث هک بهبود یابند و مجبورند دستمالی بزنند، در حالی که برخی دیگر می توانند قطعات را بردارند، از کاستی های خود درس بگیرند و به دور دیگری بروند.

Sky Mavis، خالق Axie Infinity، در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، اعلام کرد که امنیت شبکه بلاک چین رونین را تقویت می کند و از Google Cloud برای دنبال کردن چشم انداز خود برای ساختن دنیای بازی های چالش برانگیز استفاده می کند. گفته می شود با آن شریک شده است.

این همکاری چند ساله باعث می‌شود که Google Cloud به Animoca Brands، DappRadar و Nansen به‌عنوان تأییدکننده‌های مستقل سازمانی برای Ronin در مجموعه گره‌ها بپیوندد. این شرکت مسئول نظارت بر زمان کارکرد اعتبارسنجی است و به امنیت کل شبکه کمک می کند.

به گفته Viet Anh Ho، یکی از بنیانگذاران و CTO Sky Mavis، یکی از دلایل این همکاری، مقیاس خودکار Google Cloud و قابلیت استقرار خودکار برنامه است. او توضیح داد:

“اینها مهندسان را آزاد می کند تا زمینه جدیدی را ایجاد کنند و کاربران را با تجربه های به هم پیوسته و غوطه ور خوشحال کنند، همه اینها بدون وقفه در گیم پلی فعال.”

Ruma Balasubramanian، مدیر Google Cloud، گفت که آنها با Sky Mavis برای تسریع نقشه راه خود و توسعه شبکه Ronin در زیرساخت ایمن تر کار می کنند. مدیران همچنین مفهوم Play-to-Earn (P2E) ایجاد شده توسط Axie Infinity را ستایش کردند و سایر احتمالات بالقوه ای را که می تواند از همکاری پدید آید را برجسته کردند.

مربوط: بازی P2E در حال شکست است، اما Axie Infinity (AXS) ممکن است به سه دلیل اصلی بهبود یابد.

همکاری با Google Cloud بخشی از تلاش برای تقویت تدابیر امنیتی Sky Mavis برای جلوگیری از حادثه دیگری مانند هک Ronin است. در ماه مارس، شبکه Ronin مورد نفوذ قرار گرفت که منجر به ضرر تخمینی بیش از 600 میلیون دلار شد. در طول هک، Sky Mavis تنها 9 گره اعتبارسنجی داشت. در حال حاضر، این شرکت دارای 18 گره اعتبارسنجی است و در تلاش است تا این تعداد را به 21 افزایش دهد.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا