🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاجر افسانه ای پیتر برانت هشدار مهمی در مورد کاهش قیمت اتریوم صادر می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله گر افسانه ای پیتر برانت اخیراً چشم انداز خود را در مورد نمودار قیمت اتریوم (ETH) به روز کرده و یک الگوی نگران کننده را برجسته کرده است. به همین دلیل، برندت یک الگوی بحث برانگیز رویه سر و شانه را شناسایی کرد که اغلب به عنوان یک شاخص نزولی در نظر گرفته می شود، که نشان می دهد ممکن است قیمت به زودی کاهش یابد.

این الگو معمولاً نشانه بازگشت از یک روند صعودی به یک روند نزولی است و اغلب منجر به کاهش قابل توجه قیمت می شود.

مرتبط با

علیرغم تشخیص این روند نزولی، برانت تاکید کرد که هیچ کمبودی در ارزهای دیجیتال ندارد. این موضوع به ویژه با توجه به اینکه برندت یک ماه پیش، در اوایل ماه می، رسماً اعلام کرده بود که قراردادهای آتی اتریوم کوتاه است، جالب است.

با این حال، او در آن زمان تصریح کرد که به دلیل ریسک طرف مقابل از فروش کوتاه مدت در بازار نقدی اجتناب کرده و همیشه از دستورات توقف ضرر برای مدیریت ریسک خود استفاده می‌کند.

به نظر می رسد موضع فعلی برانت با موضع قبلی او متفاوت است. در حالی که در حال حاضر سیگنال یک روند نزولی بالقوه است، قیمت اتریوم همچنان به افزایش خود ادامه داده است. این آلتکوین که در حال حاضر با قیمت ۳۵۰۰ دلار معامله می شود، نسبت به قیمت یک ماه قبل خود که زیر ۲۹۰۰ دلار معامله می شد، افزایش قابل توجهی داشته است.

مرتبط با

الگوی بالای سر و شانه که برانت برجسته می کند می تواند یک هشدار مهم برای معامله گران و سرمایه گذاران باشد. اگر مدل درست باشد، قیمت اتریوم ممکن است در آینده نزدیک با کاهش روبرو شود. با این حال، رفتار اخیر بازار سناریوی پیچیده ای را نشان می دهد که در آن الگوهای نمودار سنتی و احساسات بازار کاملاً همسو نیستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا