اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت روند قیمت بیت کوین را اعلام می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت تاجر کهنه کار اخیراً دیدگاه خود را در مورد عملکرد قیمت بیت کوین با تمرکز بر اندازه و مدت اصلاحات در بازار صعودی از سال ۲۰۱۵ ارائه کرده است.

یک جدید جیکبرانت به بزرگی و مدت زمان اصلاحات بازار صعودی برای بیت کوین از سال ۲۰۱۵ اشاره کرد و الگوها و روندهایی را که مشخصه سفر بیت کوین هستند روشن کرد.

مسیر بیت کوین در دهه گذشته با دوره هایی از رشد انفجاری و به دنبال آن اصلاحات مشخص شده است.

برانت با استفاده از نمودار، اصلاحاتی را که از سال ۲۰۱۵ به بعد روند صعودی تاریخی بیت کوین را مشخص کرده است، برجسته می کند. نقطه شروع چرخه صعودی هر بیت کوین و کاهش های قابل توجه پس از رسیدن به هر سطح محلی و همچنین بهبودها و افت های بعدی را نشان می دهد.

بازار گاوی ۲۰۱۵-۲۰۱۷ در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷ به ۱۹۸۹۱ دلار رسید. در بازار نزولی بعدی، قیمت بیت کوین ۸۴ درصد کاهش یافت. در همین حال، بازار صعودی از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ به ۶۹۰۰۰ دلار رسید و پس از آن ۷۷ درصد کاهش یافت.

نقطه شروع این روند صعودی فعلی ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲ با قیمت ۱۵۴۶۰ دلار است و چرخه های نصف شدن گذشته به اوج خود در آگوست ۲۰۲۵ اشاره دارد. کاهش بیت کوین در چرخه فعلی تا کنون بین ۱۱.۵ تا ۲۲.۶ درصد بوده است.

با بررسی حرکات قیمت گذشته، الگویی در بزرگی و مدت این اصلاحات مشاهده می‌شود که بینش‌هایی را برای درک ماهیت چرخه‌ای چرخه‌های بازار بیت‌کوین ارائه می‌دهد.

بیت کوین دوباره ۷۱ هزار دلار به دست آورد

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، در هفته آخر ماه مارس افزایش یافت و ۷۱۰۰۰ دلار را بازیابی کرد.

طبق داده های CoinMarketCap، قیمت بیت کوین آخرین بار با ۶.۳۳ درصد افزایش به ۷۱۱۹۳ دلار رسید. در معاملات اولیه روز سه‌شنبه به ۷۱۵۸۲ دلار رسید و چهارمین روز افزایش از زمان بازگشت از پایین‌ترین قیمت روز جمعه ۶۲۲۵۸ دلار بود.

بیت کوین هفته گذشته پس از ثبت بالاترین قیمت ۷۳۷۹۷.۶۸ دلاری در ۱۴ مارس در حالت تصحیح قرار گرفت. چهارشنبه گذشته به حدود ۶۰۸۰۰ دلار کاهش یافت. دلیل اینکه قیمت بیت کوین از ۷۱۰۰۰ دلار فراتر رفت ناشناخته بود، اما رفتار قیمتی این ارز دیجیتال در ماه مارس با اوج های جدید و به دنبال آن عقب نشینی های سالم مشخص شد.

بیت کوین تا پایان ماه مارس به روند مثبت خود ادامه می دهد. در این ماه ۱۶ درصد و تا کنون در سه ماهه اول ۶۶ درصد افزایش داشته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا