🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار افسانه ای جان بولینگر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکست

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جان بولینگرتحلیلگر مالی و خالق Bollinger Bands اخیراً نظرات خود را در مورد تغییرات قیمت بیت کوین (BTC) به اشتراک گذاشته است. اظهارات او در زمان نوسانات قابل توجهی برای بازار ارزهای دیجیتال است.

طی چند هفته گذشته نوسانات قابل توجهی در قیمت بیت کوین وجود داشته است. قیمت آن تا نزدیک به ۷۰۰۰۰ دلار افزایش یافت و ناگهان بیش از ۴ درصد سقوط کرد و باعث انحلال بازار و نگرانی سرمایه گذاران شد. این کاهش به دنبال دوره‌ای از تثبیت قیمت‌ها بود که در آن بیت‌کوین به نظر می‌رسید که برای بالاترین سطح خود آماده است.

مرتبط با

بولینگر بر این باور بازار که ادغام طولانی مدت می تواند منجر به افزایش قابل توجه قیمت شود، اشاره کرد. او با استناد به یک اصل قدیمی بازار مبنی بر “هرچه پایگاه بزرگتر، در فضا بالاتر است”، پیشنهاد کرد که دوره ای از پایه قوی می تواند به افزایش قابل توجهی منجر شود. این ایده به ویژه با توجه به تمایل بازار کریپتو به نوسان بین ترس و طمع معنادار است.

آخرین اظهارنظرهای او با پیش بینی های قبلی او مطابقت دارد. حدود یک ماه پیش، زمانی که بیت کوین نزدیک به ۷۰۰۰۰ دلار معامله می شد، بولینگر از کاهش احتمالی قیمت خبر داد. این پیش بینی با کاهش قیمت به ۶۷۰۰۰ دلار در جایی که در حال حاضر معامله می شود، محقق شد. سوال بزرگ اکنون این است که آیا بیت کوین این سطح را حفظ خواهد کرد یا تغییرات بیشتری را شاهد خواهد بود.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

مرتبط با

آیا بولینگر واقعاً انتظار دارد که پس از آزمایش اعصاب سرمایه گذاران برای مدت طولانی، قیمت ارز دیجیتال اصلی به فضا افزایش یابد؟ جالب خواهد بود که ببینیم در ادامه چه اتفاقی می افتد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا