اخبار ارز دیجیتال

وکیل Roche ادعا می کند که اظهارات او درباره آوا لبز دروغ بوده و ناشی از اعتیاد است

او ادعا می کند ضبط شده توسط شخص ثالثی برای بی اعتبار کردن وکیل و شرکتش تنظیم شده است، اما یک وب سایت “سوت زدن” از این داستان پشتیبانی می کند.

کایل روش، وکیل مرکز شکایتی که وب سایت Cryptoleaks در مورد توافقنامه محرمانه بین شرکت او و آوا لبز ارائه کرده بود، روز دوشنبه در یک پست مدیوم پاسخ داد. مانند Emin Gün Sirer مدیر عامل Ava Labs، Roche نیز وجود یک توافق محرمانه بین طرفین را رد کرد.

Roche ادعا کرد که ضبط های منتشر شده در وب سایت Cryptoleaks به درخواست Dominic Williams خالق ICP Token انجام شده است. شرکت Roche، Roche Freedman، در اکتبر گذشته یک شکایت دسته جمعی علیه ویلیامز و بنیاد Dfinity او تنظیم کرد. روشه گفت که ضبط به شدت ویرایش شده است و صحت اظهاراتی را که او در مورد ضبط کرده است رد کرد. به گفته روشه:

” بیانیه در ویدئو […] نادرست و از راه های فریبنده از جمله طرحی عمدی برای مست کردن من با استفاده از سوالات اصلی و سپس سوء استفاده از من. ”

ویدئوی منتشر شده روشه را در دو حالت مجزا نشان می دهد. یک سری از کلیپ ها در رستورانی ضبط شده است که روشه در یک لیوان شراب دیده می شود. به نظر می رسد مجموعه ای از کلیپ های دیگر در یک محیط اداری ضبط شده اند.

Sirer در مورد ادعاهای Cryptoleaks در وبلاگ کم استفاده خود در Medium روز دوشنبه نیز اظهار نظر کرد. سیرر انکار کرد که آوا لبز با شرکت حقوقی Roche یک قرارداد محرمانه برای دستکاری سیستم حقوقی ایالات متحده برای “آسیب رساندن” به رقبای خود منعقد کرده است. سیرر نوشت:

“روش بخشی از تیم مدیریت ما نیست. ما به جز چند مورد جزئی که او نماینده ما بود، از او مشاوره نمی گیریم.” […] او تنها به چند مورد در رشته خود می پردازد که برای ما اهمیت چندانی ندارد. ”

Cryptoleaks، یک وب سایت ناشناس که ادعا می کند تحقیقات خود را بر اساس اطلاعات یک افشاگر آغاز کرده است، ادعاهای خود را پس نگرفته است. علاوه بر ضبط‌های روچ، کریپتولیکس ادعا کرد که شکایتی که توسط روچ، شرکا و شرکای سابقش در دادگاه فلوریدا علیه شرکت حقوقی‌اش ثبت شده، شواهدی مبنی بر این توافق مخفیانه ارائه کرده است.

در شکایتی که در وب‌سایت Cryptoleaks ارسال شده، آمده است: «در ازای خدمات حقوقی، آوا لبز موافقت کرده است که به Roche Freedman LLP مبلغ ثابتی از توکن‌ها را برای یک دوره ۳۶ ماهه از ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ بپردازد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا