اخبار ارز دیجیتال

قانون رمزگشایی، 29 اوت-سپتامبر. 5: درجه سانتیگراد آماده است پول را پس بدهد، اما نه زیاد

پلتفرم وام دهی کریپتو آماده بازگشت 50 میلیون دلار از 210 دلار است.

پلتفرم وام‌دهی کریپتو مستقر در ایالات متحده سلسیوس در بحبوحه سقوط بازار در ماه ژوئن ورشکست شد، گزینه‌های برداشت را به حالت تعلیق درآورد، اما متعهد شد که بازپرداخت جزئی به مشتریان ارائه دهد. مشکلاتی وجود دارد، زیرا فقط برای حساب‌های نگهداری و نگهداری و دارایی‌های نگهبانی به ارزش ۷۵۷۵ دلار یا کمتر اعمال می‌شود. همانطور که این شرکت در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ثبت کرده است.

واکنش جامعه به این حرکت متفاوت بوده است، برخی از طلبکاران خوشحال هستند که حداقل برخی از وجوه مسدود شده خود را بازیابی کنند، در حالی که برخی از رهبران صنعت از مدیریت پلت فرم انتقاد کردند. سیمون دیکسون، مدیر عامل BnkToTheFuture.com توجه را به این واقعیت جلب کرد که با توجه به دارایی های 210 میلیون دلاری که سلسیوس هنوز در بازداشت است، آزادی بالقوه 50 میلیون دلاری آنقدرها هم چشمگیر نیست. با این حال، بر اساس پرونده های این شرکت، این پیشنهاد تنها “گام اول، نه آخرین حرف، برای بازگرداندن دارایی ها به مشتریان” است.

حسن نیت این مرحله ممکن است با توجه به شکایتی که یک روز قبل در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک توسط یک گروه موقت متشکل از 64 دارندگان حساب نگهبانی ارائه شده است، مورد تردید قرار گیرد. این سازمان به دنبال بازیابی بیش از 22.5 میلیون دلار از دارایی های ارزهای دیجیتال به طور جمعی است. در این سرویس نگهداری می‌شد، و امتناع قبلی سلسیوس از احترام به برداشت‌ها به عنوان «زبان ساده در شرایط خدمات بدهکار» توصیف شد. این شرکت 1.2 میلیارد دلار شکاف در ترازنامه خود دارد که بیشتر بدهی آن به کاربرانش است. سلسیوس در اواسط ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد.

کالیفرنیا با دستورالعمل های صدور مجوز گام های بزرگی برمی دارد

قانونگذاران کالیفرنیا قانون دارایی های مالی دیجیتال را تصویب کردند. این امر مستلزم آن است که صرافی‌های دارایی دیجیتال و شرکت‌های ارزهای دیجیتال مجوزهای عملیاتی اعطا شده توسط دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا را دریافت کنند. پس از امضای فرماندار گاوین نیوسام، این لایحه پس از 1 ژانویه 2025 اجرایی می شود و عملاً هرگونه تجارت خارج از مجوزهای فوق را ممنوع می کند. رگولاتورهای کالیفرنیا به طور فعال فضای رمزنگاری را زیر نظر دارند. در ماه مه، Newsom یک فرمان اجرایی برای هماهنگی چارچوب های نظارتی فدرال و ایالتی برای بلاک چین امضا کرد.

به خواندن ادامه دهید

رئیس جمهور پاراگوئه قانون مقررات رمزنگاری را وتو کرد

ماریو عبدو بنیتز، رئیس جمهور پاراگوئه، لایحه ای را وتو کرد که به استخراج ارز دیجیتال اجازه می دهد تا یک فعالیت صنعتی باشد. او استدلال کرد که مصرف بالای برق در صنعت معدن می تواند مانع گسترش صنعت داخلی پایدار شود. در نهایت این پیشنهاد را در 14 جولای تصویب کرد و استخراج ارز دیجیتال را به عنوان یک فعالیت صنعتی به رسمیت شناخت. اما با توجه به افزایش شدید سرمایه‌گذاری صنعتی در کشور در سال‌های اخیر، همانطور که در فرمان رئیس‌جمهور آمده است، ممکن است صنعت داخلی به کل انرژی تولید شده و موجود در کشور نیاز داشته باشد.

به خواندن ادامه دهید

استان های آرژانتین اکنون رمزنگاری را برای مالیات و هزینه می پذیرند

در تغییر دیگری به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال، آرژانتین اکنون به شهروندان مندوزا اجازه می دهد تا از ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه ها و مالیات های دولتی استفاده کنند. اداره مالیات مندوزا یک سرویس پرداخت رمزنگاری جدید را برای دستیابی به “اهداف راهبردی نوسازی و نوآوری” و ارائه طیف وسیعی از راه ها به مالیات دهندگان برای پیروی از تعهدات مالیاتی خود معرفی کرده است. این سرویس به طور رسمی در 24 آگوست راه اندازی شد، اما در حال حاضر فقط استیبل کوین هایی مانند تتر (USDT) را برای پرداخت مالیات می پذیرد.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا