اخبار ارز دیجیتال

دارندگان رمزارز آمریکای لاتین به دنبال شکایت های بایننس و کوین بیس به بیت جت می روند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تعداد کاربران Bitget در آمریکای لاتین از ۶ ژوئن تا ۹ ژوئن ۴۳ درصد افزایش یافته و سپرده ها نیز ۱۳۴ درصد افزایش یافته است.

صرافی ارزهای دیجیتال Bitget به دنبال شکایت قانونگذاران ایالات متحده علیه رقبای اصلی Binance و Coinbase شاهد افزایش حساب های جدید در آمریکای لاتین بوده است.

به گفته سخنگوی BitGet، Cointelegraph، کاربران جدید در منطقه از ۶ تا ۹ ژوئن در مقایسه با میانگین روزانه ۴۳ درصد افزایش یافته اند و برزیل و آرژانتین پیشتاز رشد سهم بازار هستند.

مشتریان جدید در برزیل ۵۴ درصد افزایش یافت در حالی که کل سپرده ها ۲۰۸ درصد رشد کرد. در آرژانتین، پایگاه مشتریان ۳۳ درصد و سپرده ها ۸۷ درصد افزایش یافته است. صرافی ارزهای دیجیتال در ونزوئلا، کلمبیا و مکزیک نیز فعال است. طی چند روز گذشته، کل سپرده های بیگت در منطقه ۱۳۴ درصد افزایش یافته است.

Bitget بیش از ۸ میلیون مشتری در ۱۰۰ کشور جهان دارد. این شرکت تعداد کل کاربران در آمریکای لاتین را فاش نکرد.

این رقم با تحولات اخیر در ایالات متحده توضیح داده شده است. در ۵ ژوئن، صرافی ارزهای دیجیتال Binance توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل ۱۳ اتهام از جمله تجارت ادعایی در اوراق بهادار، عدم ثبت نام به عنوان صرافی یا کارگزار و اختلاط وجوه مورد شکایت قرار گرفت.

داده‌های DefiLlama نشان می‌دهد که بایننس طی هفت روز گذشته در زمان نگارش این مقاله، خروجی خالص ۳.۱۲۸ میلیارد دلاری داشته است، در حالی که سپرده‌های BitGet 14.8 میلیون دلار افزایش یافته است. صرافی ارزهای دیجیتال OKX که بزرگترین جریان ورودی را گزارش کرد، طی هفته گذشته ۶۰۳ میلیون دلار سپرده دریافت کرد.

داشبورد شفافیت CEX.منبع: دفیلاما

صنعت کریپتو هنوز بسیار جدید است و در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. [..] سیاست های مطلوبی در مکان هایی مانند هنگ کنگ، دبی و سنگاپور اجرا می شود و فرصت های جدیدی ایجاد می کند. بنابراین، ما بر این باوریم که با ادغام صنعت به یکی از قدرتمندترین صنایع در اقتصاد مدرن، وضعیت به مرور زمان حل خواهد شد.

کوین بیس، که توسط رگولاتورهای ایالات متحده نیز هدف قرار گرفته بود، در تاریخ ۶ ژوئن به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده و فعالیت به عنوان یک کارگزار اوراق بهادار ثبت نشده از سال ۲۰۱۹ متهم شد. گری جنسلر، رئیس SEC مدافع صرافی‌های ارزهای دیجیتال نه تنها تضمین‌های کافی در برابر تضاد منافع ارائه نمی‌کنند، بلکه مشتریان خود را از محافظت‌های مهم در برابر تقلب و دستکاری محروم می‌کنند. در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات کوین بیس با ۱۱۳.۰۶ درصد افزایش به ۱.۵ میلیارد دلار رسید.

بایننس قبلا برزیل را در میان بازارهای برتر جهان قرار داده بود و شریک محلی آن اخیرا مجوز ارائه دهنده پرداخت را در این کشور دریافت کرده است. کوین بیس همچنین در حال گسترش تجارت محلی خود است. از ماه مارس، این شرکت با ارائه دهندگان پرداخت محلی برای ارائه خرید ارزهای دیجیتال و اجازه واریز و برداشت به ارزهای محلی شریک شده است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا