اخبار ارز دیجیتال

بدون آموزش وب ۳، محققان می گویند کمبود “افراد با استعداد” وجود دارد

طبق گفته هاکسلی پکهام از آکادمی بین المللی بلاک چین، در حال حاضر ۶۰ صنعت از فناوری بلاک چین استفاده می کنند.

دانشگاهیان و مربیان بلاک چین استرالیایی خواستار آموزش قوی تر وب ۳ در مدارس هستند و دانش آموزان را برای جهانی تحت سلطه فناوری بلاک چین آماده می کنند.

هاکسلی پکهام، مربی ارشد آکادمی بین‌المللی بلاک چین، به کوین تلگراف گفت: «افراد واجد شرایط بسیار کمی در صنعت بلاک چین وجود دارد، اما تقاضای زیادی برای افراد واجد شرایط وجود دارد.» او اشاره کرد که حداقل ۶۰ صنعت از فناوری بلاک چین در اطراف استفاده می‌کنند. جهان.

پکمن و تیم بومن، بنیانگذار آکادمی بین المللی بلاک چین، گفتند که زمان آن رسیده است که آموزش بلاک چین را به سرعت در مدارس گسترش دهیم تا برای تغییرات در اقتصاد جهانی آماده شوند.

پکهام معتقد است که آموزش بلاک چین مهم است زیرا به نسل بعدی استراتژیست ها و مشاوران این امکان را می دهد که در این صنعت تسلط واقعی داشته باشند، و بدانند چگونه از این فناوری استفاده کنند “این واقعاً حرفه آنها را بهبود می بخشد.”

او پیشنهاد کرد که بلاک چین صنعت پرسودی برای ورود به آن خواهد بود و گفت: «من مشاغل مختلفی را دیده ام که ۳۰۰۰۰۰ دلار در این صنعت درخواست می کنند. [Australian dollars] به علاوه مشوق. ”

کریس برگ، یکی از مدیران مرکز نوآوری بلاک چین در دانشگاه RMIT، به کوین تلگراف گفت: «اقتصاد چگونه است، چگونه اقتصاد در حال تغییر است» مربوط به ارزهای دیجیتال و بلاک چین.

برگ معتقد است که دانش‌آموزان باید کلاس ۱۲ را با درک ماهیت اقتصاد در حال تغییر و فناوری‌هایی که بر آن تأثیر می‌گذارند، که یکی از آنها زنجیره بلوکی است، به پایان برسانند.

در همین حال، لی تراورز، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال بایننس استرالیا، به کوین تلگراف گفت که دانشجویان استرالیایی در بلاک چین سطح کیفیتی مشابه دانشجویانی که به دنبال مشاغل در صنایع سنتی هستند، دارند. دسترسی به آموزش ضروری است.

تراورز اشاره کرد که بایننس استرالیا اخیراً “کارآموزی بایننس” را معرفی کرده است. این به دانش آموزان اجازه می دهد تا از بهترین “وب ۳ و رمزنگاری” بیاموزند و “امیدوارم در جای دیگری شغل پیدا کنند.”

این بر اساس برنامه‌های Binance استرالیا برای مشارکت با دانشگاه‌های استرالیا برای ایجاد «مدرک کارشناسی ارشد در بلاک چین» است که به مردم کمک می‌کند «به متاورس بپیوندند یا آن را برای آینده بسازند».

بومن گفت که آکادمی او “با یک مدرسه بریزبن ملاقات کرده است که قصد دارد در سال ۲۰۲۳ دیپلم بلاک چین کاربردی را به کلاس های ۱۱ و ۱۲ ارائه کند.”

مربوط: دانشگاه های برتر رمزنگاری را به برنامه درسی خود اضافه کرده اند

آکادمی بین المللی بلاک چین اولین مرکز آموزشی بلاک چین در استرالیا است که برای وام های دانشجویی صادر شده توسط دولت تایید شده است.

این به استرالیایی‌ها این امکان را می‌دهد که در دوره‌های بلاک چین بدون پرداخت پیش‌پرداخت ثبت‌نام کنند و در عوض از دولت استرالیا وام مانند وام کالج دریافت کنند.

آقای بومن گفت که معتقد است جوانان استرالیایی از بسیاری جهات از زمان خود جلوتر هستند و از یک کلاس کلاس ششم پرسید: «آیا کسی می‌داند NFT چیست؟ پس از اینکه نیمی از دانش‌آموزان دست‌های خود را بالا بردند، متوجه شدیم که ۶ دانش‌آموز دچار مشکل شده‌اند. NFT هایی که قبلا خریداری شده اند.

صرافی Swyftx استرالیا تخمین می زند که استرالیا در ۱۲ ماه آینده ۱ میلیون دارنده ارز دیجیتال جدید به دست خواهد آورد و بر اساس گزارش تحقیقاتی جدید منتشر شده، کل مالکیت ارزهای دیجیتال در این کشور به بیش از ۵ میلیون خواهد رسید.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا