اخبار ارز دیجیتال

کایل روش پس از فاش شدن ویدیو از تمرین کلاسی خارج شد

طبق مجموعه ای از سوابق دادگاه که در ۳۱ آگوست منتشر شد، مشخص می شود که Roche دیگر در اقدامات دسته جمعی Roche Freedman “درگیر” نیست.

به دنبال ادعاهای مطرح شده توسط Crypto Leaks، وکیل برجسته ارزهای دیجیتال، Kyle Roche برای استعفا از سمت وکالت در چندین دعوی حقوقی دسته جمعی ارزهای دیجیتال استعفا داد.

طبق مجموعه ای از سوابق دادگاه که در ۳۱ آگوست منتشر شد، مشخص می شود که Roche دیگر در اقدامات دسته جمعی Roche Freedman “درگیر” نیست.

این شرکت حقوقی همچنین تقاضای استعفای Roche را به عنوان وکیل در یک دعوای دسته جمعی شامل Tron و Global Trading کرده است.

شرکت حقوقی روچ فریدمن در اقدامی برای کناره‌گیری از سمت وکیل در دعوای دارایی‌های Tether و Bitfinex Crypto گفت: «روش به عنوان یکی از وکلای پیشنهادی استعفا می‌دهد» و «آقای روشه دیگر نیست. درگیر عمل دسته جمعی RF است.”

این درخواست به معنای رد دعوا به طور کامل نیست و می‌تواند بدون روچه به دعوا ادامه دهد.

روشه انصراف از شکایت به دنبال افشای اخیر CryptoLeaks است، که ویدیویی را نشان می‌دهد که ظاهراً روابط Roche با Ava Labs را نشان می‌دهد و “پیمان مخفی” برای “آسیب رساندن” به رقبا از طریق سیستم حقوقی ایالات متحده در جریان نفوذ مداوم از

در ۳۰ اوت، Roche با صدور بیانیه ای این اتهامات را رد کرد و مدعی شد که این تلاشی از سوی متهمان ناراضی در دعاوی قبلی بوده است.

این ویدئوها بدون رضایت من در طی یک جلسه خصوصی با کریستن آگر هنسن، که می‌دانم برای دومینیک ویلیامز، خالق توکن ICP کار می‌کند، ضبط شده است.

Emin Gün Sirer، مدیر عامل آوا لبز، به طور مشابه اتهامات مربوط به معامله با Roche را رد کرد و “تئوری های توطئه” را مزخرف خواند.

Cryptoleaks، یک وب‌سایت ناشناس که تحقیقاتی را بر اساس اطلاعات یک افشاگر و ادعای افشای حملات و کلاهبرداری در دنیای رمزارز آغاز کرده است، ادعاهای خود را پس نگرفته است.

مربوط: مدیر عامل ریپل به نشت کریپتو پاسخ می دهد و تامین مالی شرکت حقوقی را رد می کند

انصراف Roche از شکایت مدت کوتاهی پس از درز، گمانه‌زنی‌هایی در مورد علت وجود داشت، اما هنوز هیچ تاییدی از سوی روشه فریدمن در مورد دلایل انصراف او و اینکه آیا این شکایت ادامه خواهد داشت وجود ندارد.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا