اخبار ارز دیجیتال

پلیس کره جنوبی ارزهای دیجیتال را به دلیل جریمه های ترافیکی پرداخت نشده در دادگاه توقیف کرد

پلیس محلی در حومه سئول این قدرت را دارد که ارزهای رمزنگاری شده را برای تسویه جریمه های معوق برای تخلفات رانندگی توقیف کند.

یک شهر کره جنوبی در نزدیکی سئول با موفقیت برنامه آزمایشی را اجرا می کند که به پلیس اجازه می دهد ارز دیجیتال را از حساب های صرافی افرادی که به دلیل تخلفات رانندگی جریمه شده اند، ضبط کند.

گانپو، شهری با حدود 275000 نفر در شمال غربی استان گیونگگی، توسط ایالت برای اجرای یک برنامه آزمایشی در سال 2022 انتخاب شده است. ” یا مد بدون تماس.

به نظر می رسد این برنامه حداقل در نیمه اول سال 2022 موفقیت آمیز بوده و پلیس Gunpo با دستیابی به نرخ جمع آوری 88 درصدی 668000 دلار جریمه رانندگی، به طور قابل توجهی از هدف خود برای پیگیری 759000 دلار جریمه رانندگی فراتر رفته است. سرعتی که از آخر سال.

با این حال، این محاکمه تنها با جریمه های معوق بیش از حدود 759 دلار توسط افراد مشمول توقیف ارزهای رمزنگاری شده توسط پلیس مواجه شد و توقیف ارزهای دیجیتال به این دلیل بود که وجوه موجود در حساب های بانکی شخصی قبلاً خرج شده بود. این اقدام تنها زمانی انجام شد که انجام شود. برآورده شد

مربوط: گزارش شده است که دو کوون در حال استخدام یک وکیل در کره جنوبی است تا برای تحقیقات Terra آماده شود.

Jungo Ilbo گزارش داد که جریمه های جمع آوری شده در نیمه اول سال از مجموع سالانه جمع آوری شده در سه سال گذشته بیشتر شده است.

بازار کریپتوکارنسی کره جنوبی در سال 2021 به 45.9 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت که آن را به بازاری پرسود برای مجریان قانون برای جمع آوری جریمه تبدیل می کند، اما این گزارش نشان می دهد که کدام ارزهای رمزنگاری شده برای پرداخت جریمه توقیف و فروخته شده اند.

نویسنده: Brian Newar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا