اخبار ارز دیجیتال

پلیس کره جنوبی ارزهای دیجیتال را به دلیل جریمه های ترافیکی پرداخت نشده در دادگاه توقیف کرد

پلیس محلی در حومه سئول این قدرت را دارد که ارزهای رمزنگاری شده را برای تسویه جریمه های معوق برای تخلفات رانندگی توقیف کند.

یک شهر کره جنوبی در نزدیکی سئول با موفقیت برنامه آزمایشی را اجرا می کند که به پلیس اجازه می دهد ارز دیجیتال را از حساب های صرافی افرادی که به دلیل تخلفات رانندگی جریمه شده اند، ضبط کند.

گانپو، شهری با حدود ۲۷۵۰۰۰ نفر در شمال غربی استان گیونگگی، توسط ایالت برای اجرای یک برنامه آزمایشی در سال ۲۰۲۲ انتخاب شده است. ” یا مد بدون تماس.

به نظر می رسد این برنامه حداقل در نیمه اول سال ۲۰۲۲ موفقیت آمیز بوده و پلیس Gunpo با دستیابی به نرخ جمع آوری ۸۸ درصدی ۶۶۸۰۰۰ دلار جریمه رانندگی، به طور قابل توجهی از هدف خود برای پیگیری ۷۵۹۰۰۰ دلار جریمه رانندگی فراتر رفته است. سرعتی که از آخر سال.

با این حال، این محاکمه تنها با جریمه های معوق بیش از حدود ۷۵۹ دلار توسط افراد مشمول توقیف ارزهای رمزنگاری شده توسط پلیس مواجه شد و توقیف ارزهای دیجیتال به این دلیل بود که وجوه موجود در حساب های بانکی شخصی قبلاً خرج شده بود. این اقدام تنها زمانی انجام شد که انجام شود. برآورده شد

مربوط: گزارش شده است که دو کوون در حال استخدام یک وکیل در کره جنوبی است تا برای تحقیقات Terra آماده شود.

Jungo Ilbo گزارش داد که جریمه های جمع آوری شده در نیمه اول سال از مجموع سالانه جمع آوری شده در سه سال گذشته بیشتر شده است.

بازار کریپتوکارنسی کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ به ۴۵.۹ میلیارد دلار افزایش خواهد یافت که آن را به بازاری پرسود برای مجریان قانون برای جمع آوری جریمه تبدیل می کند، اما این گزارش نشان می دهد که کدام ارزهای رمزنگاری شده برای پرداخت جریمه توقیف و فروخته شده اند.

نویسنده: Brian Newar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا