اخبار ارز دیجیتال

کریپتو بانک کره جنوبی با Blockdaemon برای ارائه خدمات سهامداری خرده فروشی شریک می شود

در ژانویه، Delio به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) توسط واحد اطلاعات مالی کره جنوبی تایید شد.

شرکت مالی متمرکز بر رمزارز Delio با Blockdaemon همکاری کرده است تا یک سرویس سهامداری متمرکز بر خرده‌فروشی را راه‌اندازی کند تا راهی یکپارچه‌تر برای مشتریان برای کسب پاداش از نگهداری دارایی‌های دیجیتال ارائه کند.

این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد، سرویس سهامداری دلیو خدمات بانکداری رمزنگاری موجود، از جمله وام، سپرده و حساب های پس انداز را گسترش می دهد. ارائه خدمات جدید توسط ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک‌چین Blockdaemon، که طیف وسیعی از محصولات سهام‌داری نهادی را ارائه می‌دهد، ارائه می‌شود.

دلیو مشخص نکرده است که کدام دارایی های رمزنگاری شده در سرویس جدید استیکینگ گنجانده خواهد شد، اما Blockdaemon در حال حاضر از ادغام با بیش از 60 بلاک چین پشتیبانی می کند. جیمز جونگ، رئیس Delio فاش کرد که این شرکت همچنین قصد دارد “خدمات مالی ارزهای دیجیتال مختلفی را به کاربران خارج از کره جنوبی ارائه دهد.”

Blockdaemon که در سال 2017 تأسیس شد، سال گذشته پس از کسب 155 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B، به جایگاه تک شاخ دست یافت. در دنیای استارت‌آپ، شرکت‌هایی که ارزشی معادل ۱ میلیارد دلار یا بیشتر دارند، یونیکورن نامیده می‌شوند. در آن زمان، Blockdaemon کمی بیش از 1.25 میلیارد دلار ارزش داشت.

مربوط: همه «قاتلان اتریوم» شکست خواهند خورد: فردی زوانزگر از Blockdaemon

در همین حال، به نظر می رسد دلیو پس از دریافت مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) از واحد اطلاعات مالی کره جنوبی، خدمات مالی ارزهای دیجیتال خود را گسترش می دهد. دلیو ادعا می کند که اولین شرکت ارزهای دیجیتال در کره جنوبی است که VASP را برای خدمات وام دهی و سپرده به دست آورده است.

علیرغم آشفتگی بازار و مناقشات پیرامون فروپاشی اکوسیستم Terra، کره جنوبی همچنان یک بازیگر بزرگ و مهم در فضای کریپتو جهانی است. ما رویکردی دوستانه برای تنظیم دارایی داریم. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، ناظر مالی کره جنوبی در تلاش است تا بررسی 13 لایحه متمرکز بر ارز دیجیتال ارائه شده به مجلس ملی را تسریع بخشد.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا