اخبار ارز دیجیتال

مخترع فاش کرد که پروژه “پوپ سکه” کره جنوبی در ماه فوریه تمام شد

پروفسور کره ای پشت پروژه Beevi گفت که علاقه کافی به این پروژه وجود ندارد تا بتواند به تنهایی باقی بماند.

دولت کره جنوبی بر روی یک برنامه علمی برای ایجاد توالت هایی که برای تبدیل زباله های انسانی به برق، گرما و ارز دیجیتال طراحی شده اند، سرپوش گذاشته است.

پروژه Science Walden در ژوئیه ۲۰۲۱ عمومی شد تا هم جامعه ارزهای دیجیتال و هم عموم مردم را سرگرم کند — تبدیل زباله های انسانی به گاز متان و پاداش دادن به “سپرده گذاران” آن با ارز دیجیتالی به نام Ggool. توالت BeeVi را معرفی کرد که به شما می دهد.

پروفسور Jae-won Cho، رهبر Science Walden، در فوریه امسال گفت که توسعه بیشتر توالت BeeVi و ارز دیجیتال Feces Standard Money (FSM) مرتبط با آن «پس از پایان برنامه ریزی شده» خواهد بود. متوقف شد. تامین مالی ۵ ساله پروژه

متأسفانه پروژه من، Science Walden، همراه با FSM و BeeVi در فوریه امسال به پایان رسید. […] من فکر می‌کنم که آن‌ها از آن بسیار حمایت می‌کردند و معتقد بودند که Science Walden باید خودش بایستد تا خودش بایستد.

پروفسور چو گفت که کابین علوم در پردیس مؤسسه علم و فناوری اولسان تنها مکانی است که در حال حاضر چنین توالت هایی وجود دارد، اگرچه هنوز تعدادی توالت BeeVi در محوطه دانشگاه وجود دارد.

از زمان اختراع، کاربران BeeVi مطمئن هستند که ارز دیجیتال Ggool، ترجمه عسل به زبان کره ای و توکن هایی برای تامین انرژی دانشگاه کسب می کنند. این ارز به طور بالقوه می تواند برای خرید کالاهایی مانند قهوه و تنقلات در محوطه دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد، اما تاکنون بازار در بیشتر سال ۲۰۲۲ غیرفعال بوده است.

پروفسور چاو به کوین تلگراف توضیح داد که با توجه به این فرصت، هم توالت او و هم سیستم FSM می توانستند کاتالیزوری برای تغییرات مثبت قابل توجهی در جامعه باشند. ‘.”

«فقط به محصولات، کالاها، خدمات و حتی آثار هنری فکر نکنید، بلکه آنها را گرامی بدارید. [about] ارزش آن به وون کره جنوبی و دلار آمریکا است. این یک روش جدید برای نگاه کردن به ارزش به روش های مختلف است. ”

توکن Ggool با نرخ بهره منفی ۷ درصد طراحی شده است تا از هولینگ جلوگیری کند.

علاوه بر این، ۳۰٪ از توکن های به دست آمده پس از دریافت، بین دارندگان دیگر توزیع می شود. پروفسور چاو گفت:

“در نتیجه، این نوعی ارز است که از انباشت ثروت پشتیبانی نمی کند، اما همیشه در گردش است و مورد استفاده قرار می گیرد.”

توکن‌های FSM و Ggool تحت حمایت دولت یا موجودیت‌های مبتنی بر بلاک چین نیستند.پروفسور چو معتقد است که این برنامه بودجه خود را از دست داده است زیرا “به نظر می رسد هیچ کس اهمیت نمی دهد” […] در نظر بگیرید که روحیه و فلسفه متفاوتی نسبت به ارزهای موجود دارد. ”

چاو گفت که شهرهای بزرگ نه تنها لوله‌های سیستم‌های آب متمرکز را تمیز می‌کنند یا آنها را به عنوان گازهای گلخانه‌ای در اتمسفر رها می‌کنند، بلکه از زباله‌های آنها برای تولید مواد مفید نیز استفاده می‌کنند.

مربوط: بانک مرکزی فیلیپین می‌گوید ارزهای دیجیتال به یک «محیط توانمندساز» نیاز دارند

به عنوان مثال، او پتانسیل زیادی در فناوری خود می بیند. زیرا می تواند متان را برای تولید گرما تولید کند یا از آن برای پخت گاز استفاده کند.

با این حال، او اذعان می کند که چنین استقراری مستلزم “ساختارهای نهادی” و سرمایه گذاری زیرساختی قابل توجهی است.نویسنده: Brian Newar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا