اخبار ارز دیجیتال

شاهد کلیدی که برای شهادت در تحقیقات کنگره Terra فراخوانده شده است، نمایش داده نمی شود

شرکت کیم سوجون، Hashed، از زمان اوج آوریل Luna Classic، 3.6 میلیارد دلار را از بین برده است. سئو جون از ماه ژوئیه به دلیل اثرات روانی سقوط Terra در بیمارستان بستری شده است.

کیم سو جون، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Hashed و یک سرمایه گذار اولیه Terra (LUNC)، دلیل عدم حضور در کمیته امور سیاسی مجلس ملی کره جنوبی را “استرس شدید” پس از سقوط Terra عنوان کرد.

بر اساس مقاله 24 اکتبر در کره اکونومیک دیلی، سئو جون از آخرین نظر پارلمان کره جنوبی پرسید که من یکی از شش نفری بودم که برای شرکت در نظرسنجی انتخاب شدند.

طبق نامه‌ای از Seo-joon، او پس از مرگ ناگهانی LUNC و از بین رفتن استیبل کوین الگوریتمی مرتبط با آن، TerraClassicUSD (USTC) دچار آسیب روحی شدیدی شد.

از زمان سقوط Lunatera، من به دلیل استرس شدید عاطفی دچار اضطراب و حملات پانیک شده ام.

سئوجون علاوه بر نامه تقدیم شده به مجلس شورای ملی، گواهی و گواهی پزشکی مبنی بر بستری شدن وی در بیمارستان و تحت معالجه روانپزشکی از 8 تیرماه ضمیمه کرده است.

طبق نظر متخصصان، درمان دارویی و مشاوره نیز ظاهراً اضطراب سئوجون را تشدید کرده است که “در این زمان کاملاً به ثبات عاطفی نیاز دارد.”

طبق مصاحبه آگوست با بلومبرگ، ماه ها پس از سقوط بدنام LUNC، سئوجون گفت که Hashed از اوج خود در اواخر آوریل متحمل ضرر 3.6 میلیارد دلاری شده است و 30 میلیون توکن LUNC در اختیار دارد.

در اوایل این ماه، لی جونگ هون، رئیس صرافی Bithumb کره جنوبی نیز جلسه استماع پارلمان در 6 اکتبر را از دست داد و دلیل غیبت خود را اختلال هراس عنوان کرد.

مربوط: مقامات کره جنوبی به 15 نهاد مرتبط با فروپاشی Terra حمله کردند

شاهدان دیگری که در مراحل مختلف تحقیقات احضار شده اند عبارتند از کانگ جونگ هیون، سهامدار عمده Bithumb، مدیرعامل دونامو، که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی UpBit را اداره می کند، لی سوک وو، مدیر Chai Holdco. از جمله Shin Hyun-sung. دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform. .

دو کوون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Terra، موضوع تحقیق کمیسیون امور سیاسی کره جنوبی نبود. سازمان های مجری قانون در سراسر جهان به ردیابی محل اختفای او ادامه می دهند.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا