🚨 اخبار ارز دیجیتال

تعریف بیت کوین “کلید” توسط مایکل سیلر در فازهای پاییز بیت کوین منتشر شده است

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و مدیر عامل سابق (و رئیس فعلی) غول MicroStrategy، از شبکه رسانه اجتماعی X (که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد) برای به اشتراک گذاشتن یک پیام مهم بیت کوین با مخاطبان خود استفاده کرد.

این یکی از توییت‌های روزانه بیت‌کوین او است که با یک تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی همراه است، اما امروز او در واقع یک توییت «کلیدی» BTC را منتشر کرد. می گوید – “بیت کوین کلید است.”

بسیاری از فالوورهای او با اشتیاق پاسخ دادند، نظرات حمایتی دادند و تأیید کردند که برای آنها ارز دیجیتال پیشرو در جهان در واقع کلید ثروت آینده است. این توییت همچنین به طور گسترده ای توسط یک بیانیه رمزنگاری محبوب در مورد ذخیره سازی بیت کوین و سایر رمزارزها، یعنی کلیدهای خصوصی کیف پول ها منعکس شده است. مانند “نه کلیدهای شما، نه سکه های شما” است.

Saylor محتوای بیت کوین روزانه خود را همزمان با کاهش نزدیک به ۲ درصدی بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته منتشر کرد. از زمان نگارش این مقاله، قیمت آن به ۶۲۸۹۰ دلار تغییر می کند و از روز جمعه نزدیک به ۲۰۰۰ دلار ارزش خود را از دست داده است.

در روز جمعه، سایلر توییت جالبی در مورد خالق مرموز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو منتشر کرد که باعث ایجاد یک بحث فعال در نظرات شد. او در توییتی نوشت که ساتوشی “مسیری را ایجاد کرد، آن را گذاشت و رفت.” او این توییت را در همان روزی منتشر کرد که مهندس نرم افزار معمایی آخرین پیام بیت کوین خود را گذاشت، دقیقا ۱۳ سال قبل از اینکه وارد رادار عمومی شود.

کاری که او انجام داد این بود که کلید رمزنگاری خود را امضا کرد قبل از اینکه نبوغ خود را در دست توسعه دهندگان قرار دهد و ظاهرا برای همیشه ناپدید شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا