🚨 اخبار ارز دیجیتال

قزاقستان به Binance مجوز دائمی برای ارائه خدمات دارایی دیجیتال می دهد

اداره خدمات مالی AIFC قزاقستان به بایننس مجوز دائمی برای پلتفرم دارایی دیجیتال خود برای ارائه خدمات نگهداری در این کشور اعطا کرده است.

بایننس پس از انباشت تفاهم نامه های متعدد (MoUs) و دریافت اولین مجوز “اصولی” برای انجام تجارت در قزاقستان، مجوز دائمی برای انجام تجارت در این کشور را دریافت کرده است.

از ۶ اکتبر، اداره خدمات مالی AIFC (AFSA) جمهوری قزاقستان مجوز دائمی برای مدیریت پلت فرم دارایی دیجیتال و ارائه خدمات نگهداری در مرکز مالی بین المللی آستانه اعطا کرده است.

این مجوز دائمی که به تازگی به دست آمده است، بایننس را به عنوان یک پلتفرم تحت نظارت داخلی به رسمیت می شناسد. گلب کوستارف، رئیس منطقه‌ای بایننس در آسیا، گفت که این گام دیگری برای تبدیل شدن بایننس به یک “صرافی متمرکز بر انطباق” است.

کوستارف تلاش‌ها و فعالیت‌های اخیر قزاقستان در حوزه کریپتو را برجسته کرد.

ما از قزاقستان برای تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در زمینه فناوری‌های دیجیتال جدید و اکوسیستم‌های ارزهای دیجیتال استقبال می‌کنیم.»

بایننس در اوایل سال جاری مقدمات فعالیت خود را در قزاقستان آغاز کرد و اولین تفاهم نامه خود را در ۲۵ می امضا کرد. دومین رویداد برای کمک به مبارزه با جرایم مالی در ۳ اکتبر دنبال شد.

مربوط: بانک مرکزی قزاقستان بازار ارزهای دیجیتال را نادیده نمی گیرد

این توسعه در خارج از قزاقستان به دنبال اقدامات متعدد مقامات برای افزایش فرصت‌های مرتبط با رمزنگاری در این کشور است.

در ۲۸ سپتامبر، قاسم جومارت توکایف، رئیس جمهور قزاقستان به یک خبرگزاری محلی گفت که دولت آماده است تا در صورت افزایش تقاضا، راه هایی را برای تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات تصویب کند.

در ماه ژوئن، وزارت توسعه دیجیتال، نوآوری و صنعت هوافضای جمهوری قزاقستان برنامه ای را راه اندازی کرد تا به صرافی های ارز دیجیتال اجازه دهد تا حساب های بانکی باز کنند و عملیات قانونی را در مرکز مالی بین المللی آستانه انجام دهند.

قزاقستان به دلیل قیمت های انرژی محلی به عنوان مکان مناسبی برای استخراج ارزهای دیجیتال شهرت داشت. سال گذشته، این کشور الزامات گزارش مصرف برق را برای شرکت‌های معدنی تشدید کرد و دستورالعمل‌های مالیاتی جدیدی را تدوین کرد که انتظار می‌رود صنعت را تحت تأثیر قرار دهد.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا