اخبار ارز دیجیتال

استوارت پوپجی، مدیرعامل Kadena درباره طراحی بلاک چین: اثبات کار یک ویژگی است، نه یک نقص

یکی از مدیران سابق جی پی مورگان به اشتراک گذاشت که چگونه عاشق ارزهای دیجیتال شد و چرا Kadena به پذیرش قطعی اثبات کار خود پایبند است.

استوارت پوپجوی، بنیانگذار و مدیر عامل کادنا، گفت: زمانی که ما بلاک چین را راه اندازی کردیم، “دوره ای برای تعدیل وجود داشت که در طی آن باید یاد می گرفتیم که ارزهای دیجیتال را دوست داشته باشیم.” این تایید بیشتر شبیه یک تعدیل فنی بود تا موجی از احساسات، اما او گفت: “افرادی که در اکوسیستم شرکت می کنند واقعاً شبکه شما هستند و واضح است که این یک چیز شرکتی نیست. بسیار مردمی است.” .

در حالی که شایستگی یک بلاک چین خصوصی قابل بحث است، Cadena از یک بلاک چین خصوصی JP Morgan در سال 2016 به یک اسپین آف عمومی در سال 2020 تبدیل شد و Popejoy، مدیر سابق JP Morgan را با خود همراه کرد.

“لحظه ای از نوآوری در بلاک چین خصوصی وجود داشت، و این چیزی است که ما در مورد آن هستیم.” […] این می تواند نیازهای مقیاس تجاری را برآورده کند و به این ترتیب به نسخه بلاک چین عمومی خود رسیدیم.

“اگر نتواند بار صنعتی را تحمل کند، این مواد هرگز بلند نمی شوند.”

Kadena دارای مقیاس بندی افقی است. Popejoy گفت: اگر از سیستم پشتیبان‌گیری شود، «ما روی قراردادهای هوشمند ایمن و مقیاس‌پذیری از نظر مدیریت ریسک تمرکز کرده‌ایم، مانند اینکه باید یک روز منتظر بمانیم تا تراکنش‌های بیت‌کوین کامل شوند.» من اینجا هستم.

Popejoy مکرراً از بیت کوین نام می برد. او گفت:

ما در مورد طراحی اولیه بیت کوین بسیار هیجان زده بودیم.

او افزود: «من فکر می‌کنم مشکل واقعی برای اثبات کار، استفاده نکردن از انرژی، استفاده ناکارآمد از انرژی است. بیت کوین: تمام این انرژی در حال استفاده است و ما سیستم را بهبود نداده‌ایم. این همان سیستم کندی است که 15 سال پیش بود.

مطالب مرتبط: سه گانه بلاک چین: آیا تا به حال می توانید با آن مقابله کنید؟

پوپجوی گفت، مانند بیت کوین، کادنا از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می کند، اما «مقیاس می شود تا مقیاس افقی اثبات کار واقعاً اتفاق بیفتد». مایلیم بگوییم که می دانیم این در عمل چگونه کار می کند، بنابراین امروز، هر روز، می توانیم کل بازار سهام ایالات متحده را در کادنا مستقر کنیم.

همه سرعت آن را یک مزیت نمی دانند، اما Popejoy اشاره کرد که clawbackها را می توان در قراردادهای هوشمند و توکن های امنیتی برنامه ریزی کرد.

Kadena در حال حاضر دارای 20 زنجیر است که به صورت موازی کار می کنند، اما زنجیره های بیشتری از همان مقدار انرژی استفاده می کنند.

مشکل واقعی اثبات کار، توزیع پول است. پوپجوی گفت: «اثبات سهام، پول ایجاد می‌کند، و مالکیت آن پول برای تعیین اینکه چه کسی سیستم را اداره می‌کند، استفاده می‌شود. اثبات کار «عادلانه ترین توزیع سکه برای گذاشتن در دست مردم» است.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا