🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی، وکلای سام بنکمن-فرید می گویند که تعویق دادگاه باید تا ۱ سپتامبر درخواست شود: گزارش

گزارش شده است که قاضی گفته است که لزوماً تمدید نمی‌کند، اما وکلای SBF از مدیر عامل سابق FTX خواسته‌اند تا به او زمان بیشتری برای آماده‌سازی دفاعیاتش بدهد.

وکلایی که نماینده مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) هستند ظاهراً درخواستی برای تغییر تاریخ محاکمه برای آماده شدن نکرده اند، اما یک قاضی فدرال مهلت محدودی را ارائه نکرده است.

طبق یک X-thread در ۳۰ آگوست از Inner City Press، قاضی لوئیس کاپلان گفت: گفت مهلت درخواست هیئت منصفه بر اساس تاریخ شروع محاکمه بانکمن-فرید گزارش شده است ۷ سپتامبر. وکلای SBF گفتند که مدیر عامل سابق FTX “تاریخ تهاجمی” را انتخاب کرده است که به او فرصت می دهد نام خود را پاک کند، اما گزارش شده است که آنها نتوانستند به یک حکم کامل برسند. به دلیل مشکلات ادعایی در دسترسی به مطالب افشا، زمان بیشتری برای آماده سازی درخواست کرد.

به گزارش تاپیک، کاپلان گفت: “اگر متهمی احساس کند که تمدید آن ضروری است، می تواند درخواست تمدید کند.” “من نمی گویم لزوماً آن را قبول کنید. شما باید نیاز خود را ثابت کنید، نه اینکه فقط اسناد را بشمارید. باید گوشت بیشتری در آن استخوان وجود داشته باشد.”

جلسه ۳۰ آگوست بر روی دادخواست وکلای SBF برای آزادی موقت مدیر عامل سابق FTX به منظور آماده سازی برای محاکمه جنایی در ۳ اکتبر متمرکز شد. کاپلان در ۱۱ آگوست وثیقه بانکمن-فرید را لغو کرد و او به بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین منتقل شد. تیم حقوقی او استدلال کرد که عدم دسترسی مداوم او به اینترنت و اسناد مربوط به پرونده اش برای آماده کردن او برای محاکمه کافی نیست.

“[Bankman-Fried] دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده گفت: می تواند ۷۰ ساعت در هفته کشف را بررسی کند. یک وکیل می تواند هفت روز در هفته با او ملاقات کند. حرفه ای متهم تعدادی وکیل و کارشناس دارد که شبانه روز در حال آماده شدن هستند. ”

مربوط: وزارت دادگستری دفاع از کلاهبرداری SBF را “بی ربط” می خواند و اطلاعات بیشتری را درخواست می کند

آقای کاپلان گفت که انتظار دارد تا اول سپتامبر شکایت هایی از تیم دفاعی SBF و دادستانی دریافت کند و تا هفته آینده حکم صادر کند. روز کارگر در ۴ سپتامبر یک تعطیلات ملی در ایالات متحده است. این پرونده‌ها شامل استراتژی دفاعی بانکمن فرید بود، با این استدلال که بانک من با حسن نیت عمدتاً به توصیه وکلای سابق خود در رابطه با رفتار ادعایی خود در FTX و Alameda Research عمل کرده است.

بانکمن-فرید با ۱۲ اتهام جنایی روبرو است که شامل دو محاکمه می شود که قرار است در ۲ اکتبر ۲۰۲۳ و ۱۱ مارس ۲۰۲۴ آغاز شود. او در تمام اتهامات خود بیگناه است.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا