اخبار ارز دیجیتال

قاضی ادغام دعوای طبقاتی علیه FTX را رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قاضی ناحیه ایالات متحده، ژاکلین اسکات کوری، درخواست الحاق را رد کرد و گفت که متهمان فرصتی برای پاسخگویی ندارند.

یک قاضی فدرال از ادغام تعدادی از دعاوی دسته جمعی پیشنهادی علیه بورس FTX توسط سرمایه گذاران خودداری کرده است.

گزیده ای از دستور انکار حرکت برای تحکیم. منبع: Law360

در 8 مارس، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، ژاکلین اسکات کوری، دستوری صادر کرد که در آن درخواست های شاکیان برای ادغام در مجموع پنج دعوای دسته جمعی پیشنهادی علیه صرافی های ورشکسته ارزهای دیجیتال رد شد. هیچ متهمی با این طرح مخالفت نکرد، اما قاضی خاطرنشان کرد که همه متهمان هنوز فرصتی برای پاسخگویی نداشته اند.

شاکی بیان می کند که خوانده اعتراضی نکرده است، اما اظهارنامه ای مبنی بر ملاقات و مشورت با متهم و عدم مخالفت با الحاق ارائه نمی کند.

شاکیانی از جمله جولی پاپاداکیس، مایکل الیوت جساپ، استفن تی پیرس، الیوت لام و راسل هاوکینز در منطقه شمالی کالیفرنیا شکایت کرده و مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید و سایر مدیران اجرایی را به اختلاس دارایی متهم کردند. در حالی که همه شاکیان بانکمن-فرید را تعقیب می کنند، شکایت شامل متهمان مختلف دیگری از جمله حسابرسان خارجی و کسانی که مبادله را تسهیل کرده اند نیز می شود.

به همین دلیل قاضی نیز به عدم نیاز به الحاق قبل از استماع نظر متهم اشاره کرد. در این دستور آمده است: “دادگاه بدون دادن فرصتی برای استماع متهمان، تشخیص داده است که اکنون انجام این کار ضروری نیست و تعیین وکیل موقت کلاسی قبل از تجمیع زودهنگام است.”

مربوط: وزارت دادگستری قصد دارد شرایط وثیقه را برای Sam Bankman-Fried محدود کند تا فقط از گالافون استفاده کند

در همین حال، وکلای بانکمن-فرید اخیراً پیشنهاد کردند که محاکمه جنایی که برای اکتبر برنامه ریزی شده بود، ممکن است نیاز به تعویق داشته باشد. در نامه‌ای به تاریخ 8 مارس، وکلای بانکمن-فرید گفتند که آنها رسماً درخواست تغییر تاریخ را نمی‌دهند، اما گفتند که منتظر ارسال مقدار قابل توجهی از شواهد هستند که می‌تواند نیاز به تغییر داشته باشد. گفته می‌شود جنسی است. علاوه بر این، وکلای دادگستری خاطرنشان کردند که اتهامات بیشتری علیه بانکمن-فرید در ماه فوریه مطرح شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا