اخبار ارز دیجیتال

قاضی به SEC دستور داد اسناد Hinman را پس از ماه‌ها بحث و جدل به آزمایشگاه‌های ریپل واگذار کند.

آنالیسا تورس، دادگاه منطقه ای ایالات متحده، دومین تلاش کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای خودداری از اسناد مربوط به رئیس بخش ویلیام هینمن، که گفت بیت کوین و اتریوم اوراق بهادار نیستند، رد کرد.

آزمایشگاه ریپل در ۲۹ سپتامبر در نبرد حقوقی مداوم خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پیروز شد. آنالیسا تورس، قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، حکم به انتشار اسناد نوشته شده توسط ویلیام هینمن، مدیر امور مالی شرکت SEC داد. این اسناد در درجه اول مربوط به سخنرانی هینمن در ژوئن ۲۰۱۸ یاهو Finance All Markets Summit است.

هینمن در سخنرانی خود گفت که اتر (ETH) یک امنیت نیست. آزمایشگاه ریپل این سخنرانی را شواهدی کلیدی در دادخواستی است که توسط SEC مبنی بر اینکه فروش XRP توسط Ripple قوانین اوراق بهادار ایالات متحده را نقض کرده است. شرایط پیرامون سخنرانی و اقدامات هینمن که منجر به آن شد، منبع سردرگمی قابل توجهی است.

تصمیم قاضی تورس مبنی بر انتشار اسناد طبق دستور قاضی دادگاه منطقه ای سارا نتبرن اعلام کرد که ایمیل ها و پیش نویس های سخنرانی توسط حق رسیدگی محافظت نمی شوند، همانطور که SEC استدلال کرد. اعتراض SEC به آن را رد کرد. سپس SEC امتیاز وکیل-مشتری را نسبت به اسناد اعلام کرد که در ماه جولای توسط Netburn رد شد. تصمیم قاضی تورس اعتراض کمیسیون SEC به این تصمیم را رد کرد.

گفت SEC در دسامبر ۲۰۲۰ علیه ریپل لبز و مدیر عامل فعلی برد گارلینگ هاوس و مدیر عامل سابق کریس لارسن شکایت کرد و ادعا کرد که ارز دیجیتال این شرکت، XRP، یک امنیت است زیرا در سال ۲۰۱۳ برای جمع آوری سرمایه استفاده شده است. این یک دعوای SEC است که به محاکمه می رود و ممکن است به جای پایان دادن به توافق منجر به یک تصمیم قبلی شود.

این دعوی در ابتدا به عنوان یک پیش داوری برای ریپل تلقی می شد و این شرکت استراتژی های مختلفی را برای دفاع از خود دنبال کرده است. آزمایشگاه ریپل و SEC در ۱۷ سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک درخواست هایی را برای قضاوت خلاصه کردند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا