اخبار ارز دیجیتال

قاضی به CFTC دستور داد تا از بنیانگذار Oki DAO شکایت کند

DAO ابتدا از طریق جعبه چت کمک شکایت شد، اما یک قاضی فدرال گفت که تنظیم کننده “باید به حداقل یک دارنده توکن قابل شناسایی پاسخ دهد.”

یک قاضی فدرال ایالات متحده به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) دستور داد تا علیه دو بنیانگذار سازمان مستقل غیرمتمرکز Ooki (DAO) اقدام کند.

در ۱۲ دسامبر، قاضی دادگاه منطقه، ویلیام اوریک، به قانون‌گذاران ایالات متحده دستور داد تا به تام بین و کایل کیستنر، بنیان‌گذاران پلتفرم تجاری غیرمتمرکز bZeroX سلف Ooki DAO خدمت کنند.

Bean و Kistner قبلاً در ماه سپتامبر با CFTC در رابطه با پیشنهادات غیرقانونی در bZeroX به توافق رسیده بودند، در حالی که یک شکایت جداگانه علیه دارندگان توکن های Ooki DAO تنظیم شده بود.

اما قاضی Orrick که بعداً متوجه شد که Bean و Kistner دارندگان توکن Ooki DAO هستند، در مورد نحوه پاسخ CFTC به این شکایت تجدید نظر کرد.

قاضی اوریک نوشت: «مشخص است که Oki DAO اطلاعیه عملی در این مورد دارد.» CFTC باید حداقل به یک دارنده توکن قابل شناسایی خدمت کند.

رویکرد اصلی CFTC برای تشکیل پرونده‌های قضایی با واکنش‌های منفی روبرو شد، شرکت‌کنندگان در صنعت کریپتو گفتند که Amicus Briefing به نفع Ooki DAO است، با این استدلال که CFTC باید اعضای Ooki DAO را پیدا کند و مستقیماً به شکایت‌های ارائه شده پاسخ دهد.

در ۷ دسامبر، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا یک نامه Amicus به CFTC صادر کرد تا قاضی اوریک را متقاعد کند که اجازه دهد CFTC برای ارائه خدمات به Ooki DAO از طریق جعبه گفتگوی کمکی تجدید نظر کند. جلسات عمومی با سازمان هایی که گزارش ارسال کرده بودند برگزار کرد. .

در این جلسه، CFTC اعلام کرد که از آنجایی که دو بنیانگذار سلف Ooki DAO، bZeroX LLC، دارندگان توکن مقیم ایالات متحده بودند، برخی از دارندگان توکن Ooki DAO در ایالات متحده اقامت داشتند و به تجارت مشغول بودند. بدانید که او انجام می داد

او افزود: «این اطلاعات جدیدی برای من بود. «هم شکایت و هم درخواست خدمات جایگزینی CFTC توسط بنیانگذاران سابق ثبت شد [Bean and Kistner]، دارنده توکن بوده یا بوده است. ”

او در پایان گفت: «CFTC اکنون موظف است به Bean و Kistner در نقش آنها به عنوان دارندگان توکن Ooki DAO خدمت کند.

مربوط: رئیس CFTC می گوید بیت کوین تنها کالا در پی سقوط FTX است

در ۲۲ سپتامبر، CFTC کیفرخواست علیه Bean و Kistner را به دلیل “ارائه غیرقانونی تجارت خرده فروشی حاشیه دار در دارایی های دیجیتال” از طریق bZeroX حل و فصل کرد.

در همان زمان، شکایتی را علیه Ooki DAO تنظیم کرد و ادعا کرد که پس از تحت کنترل قرار گرفتن به دلیل نقض “همان قانون متهم” از همان نرم افزار bZeroX استفاده می کند.

CFTC حتی به دلیل طرح شکایت با Summer Mersinger کمیسیونر CFTC بدون دستورالعمل‌های نظارتی روشن، به شدت توسط مردم خود مورد انتقاد قرار گرفته است و آن را رویکردی «تنظیم از طریق اجرا» می‌نامد.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا