🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین اولری، مدیر عامل جی‌پی مورگان، با اختلال در سیستم پرداخت احساس خطر می‌کند

در Converge22، میزبان Shark Tank گفت که استیبل کوین ها منجر به اصطکاک و کارمزد کمتری در سراسر جهان می شود.

جیمی دیمون، مدیر عامل JPMorgan Chase، در یک پنل در Converge22 در ۲۸ سپتامبر گفت که کوین اولری، میزبان و میلیاردر سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز Shark Tank، گفت: او گفت که توسط فضای کریپتو که سیستم‌های پرداخت را مختل می‌کند، احساس خطر می‌کند.

اولری هفته گذشته در شهادت خود در کنگره ایالات متحده گفت که دیمون در مورد «توکن‌های ارزهای دیجیتال به نام ارزها، مانند بیت کوین»، «شکاک بزرگی» بود و آن‌ها را «طرح غیرمتمرکز پونزی» خواند و سپس بیانیه‌ای داد.

اولری در ادامه این پنل توضیح داد که اصطکاک یکی از مشکلات اصلی در سیستم مالی سنتی و نحوه سود بانک ها از کارمزد تراکنش ها است و می توان از استیبل کوین ها در سراسر جهان برای پرداخت کارمزد استفاده کرد. کاهش در او گفت:

“این در مورد حدس و گمان قیمت دارایی نیست. تنظیم شده است، اما در مورد ارزان تر بودن است… بله، بله، این بخش بزرگی از نحوه کسب درآمد اوست.”

در رابطه با محیط نظارتی ایالات متحده، این سرمایه گذار خطرپذیر توضیح داد که صندوق های ثروت و بازنشستگی دولتی قبل از اضافه کردن دارایی های دیجیتال به پرتفوی خود منتظر مقررات هستند.

“اگر شما یک صندوق دارایی مستقل یا یک کشور نفت خیز هستید، احتمالاً در عرض ۱۲ ساعت یک چهارم ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب می کنید. تنها جایی در کره زمین که می تواند چنین طرحی را طرح کند S&P است. تنها راه این است که از قوانین پیروی کنید. قوانین SEC. تا زمانی که این قوانین تصمیم گیری نشود، هرگز مخالف کمیسیون SEC نخواهیم بود.”

به گفته اولری، تغییرات نظارتی در رویکرد ایالات متحده به دارایی‌های دیجیتال می‌تواند منجر به افزایش ۱۰ درصدی کل دارایی‌های رمزنگاری شده یک شبه شود. قانونگذاران ایالات متحده در حال کار بر روی لایحه ای برای تنظیم استیبل کوین هستند که می تواند تا پایان سال تصویب شود.

استیبل کوین ها دسته ای از ارزهای رمزنگاری شده هستند که به دنبال ایجاد ثبات قیمت برای سرمایه گذاران هستند، یا با حمایت یک دارایی خاص (مانند دلار آمریکا) یا با استفاده از الگوریتم هایی برای تنظیم عرضه بر اساس تقاضا.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا