اخبار ارز دیجیتال

Jewelbank و Polygon اولین استیبل کوین دلاری برمودا را راه اندازی کردند

استیبل کوین JUSD تسویه زمان واقعی را برای سرمایه گذاران نهادی در منطقه امکان پذیر می کند.

چنس برنت، موسس و رئیس بانک جواهر، به کوین تلگراف گفت که موسسات مالی برمودا به زودی قادر خواهند بود پرداخت های بلادرنگ را با استفاده از استیبل کوین ها با نسبت 1:1 به مزرعه برنج دلار آمریکا انجام دهند.

اولین استیبل کوینی که در منطقه منتشر شد به نام Jewel USD (JUSD) از بلاک چین Polygon پشتیبانی می‌کند و تراکنش‌های کیف پول متقابل را در اختیار سرمایه‌گذاران نهادی قرار می‌دهد. در آینده، بانک قصد دارد از اکوسیستم Polygon برای راه‌حل‌های پرداخت مبتنی بر استیبل کوین تجاری و خرده‌فروشی، از جمله تراکنش‌های سازمانی، تجارت به کسب‌وکار و پرداخت‌های شخص به فرد استفاده کند.

“نیاز به یک شبکه پرداخت بی‌درنگ دلار آمریکا در خارج از ایالات متحده شکاف بزرگی را در بازار پر می‌کند، زیرا هم برای فین‌تک‌ها و هم برای شرکت‌های دارایی دیجیتال حیاتی است. ما راه‌حلی عالی داریم و بانک جواهر اکنون یک بانک غیر مستقر در برمودا ارائه می‌کند. بارنت گفت: راه حل ایالات متحده برای صنعت و پاسخ مشتریانی که قبل از راه اندازی ثبت نام کرده اند فوق العاده بوده است.

در حال حاضر 25 استیبل کوین در بلاک چین Polygon معامله می شود که شامل یک توکن یورو مصنوعی، یک استیبل کوین ژاپنی متصل به ین و یک استیبل کوین آفریقای جنوبی با نسبت 1:1 به راند آفریقای جنوبی (ZAR) افزایش یافته است.

مطالب مرتبط: 13 درصد از آمریکایی ها صاحب ارزهای دیجیتال هستند: نظرسنجی JP Morgan

تاریخ شروع رسمی مشخص نشده است، اما بانک گفته است که در ماه های آینده شروع خواهد شد. به گفته Jewell، عملیات استیبل کوین و ذخایر آن تحت ممیزی در سطح بانک و نظارت نظارتی با به روز رسانی ماهانه و سه ماهه است.

استیبل‌کوین‌ها مستقیماً توسط بانک‌ها صادر می‌شوند، نه مؤسسات با نظارت ضعیف مانند بانک‌هایی که مستقیماً سپرده‌ها/ذخایر فیات دلاری را نگه نمی‌دارند. این ریسک را برای دارندگان استیبل کوین کاهش می‌دهد. صادر خواهد شد.» انتشار استیبل کوین. برنت همچنین گفت:

تراکنش‌های JUSD فقط بین مشتریان/کیف‌پول‌های مجاز امکان‌پذیر است، و توانایی افراد مخرب برای استفاده از این دارایی‌ها برای فعالیت‌های غیرمجاز را از بین می‌برد. ممکن است سعی در باز کردن

برمودا برای حفظ ارتباط خود به عنوان یک حوزه قضایی با حمایت از مشاغل دارایی دیجیتال تلاش کرده است. در سال 2020، منطقه اعلام کرد که با پلتفرم استیبل کوین Stablehouse همکاری می کند تا یک برنامه آزمایشی توکن دیجیتال «انگیزه» را هم برای ساکنان و هم برای بازرگانان جزیره اجرا کند.

در سال 2018، برمودا یک چارچوب قانونی و نظارتی شفاف برای دارایی‌های دیجیتال و بانکداری ایجاد کرد و برنامه‌هایی برای تبدیل شدن به یک مرکز بین‌المللی برای تجارت دارایی‌های دیجیتال دارد. […] در همین حال، ایالات متحده و سایر اقتصادهای بزرگ و تنظیم‌کننده‌های آن‌ها هنوز چارچوب روشن و جامعی را برای دارایی‌های دیجیتال و کسب‌وکارهای دارایی دیجیتال ارائه نکرده‌اند. ”

به گزارش کوین تلگراف، اداره پولی برمودا (BMA) تا ژوئن 2022، 14 مجوز را به شرکت های ارز دیجیتال فعال در سرزمین های جزیره ای بریتانیا اعطا کرده است که چهار مورد از آنها در سال 2022 صادر خواهد شد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا