اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای ژاپنی قوانین رمزنگاری را آرام می‌کنند تا فهرست سکه‌ها را آسان‌تر کنند

انجمن تبادل دارایی های مجازی ژاپن می گوید که قصد دارد با تسهیل روند بررسی، فهرست ارزهای دیجیتال را برای صرافی های دارای مجوز آسان تر کند.

انجمن تبادل دارایی های مجازی ژاپن، نهاد حاکم بر دارایی های رمزنگاری شده در ژاپن، سندی از برنامه های خود برای تسهیل بیشتر قوانین رمزنگاری در این کشور منتشر کرده است.

طبق گزارش بلومبرگ، در اوایل دسامبر سال جاری، این انجمن امیدوار است که روند بررسی ملایمی را برای صرافی‌های تایید شده برای فهرست کردن سکه‌های مجازی اجرا کند. با این حال، این در مورد توکن هایی که برای بازار ژاپن جدید نیستند، صدق می کند.

تا مارس ۲۰۲۴، رگولاتورها ممکن است فرآیند زمان‌بر پیش غربالگری را حتی برای سکه‌های جدیدی که وارد بازار می‌شوند، کاملاً کنار بگذارند. Genki Oda، معاون رئیس انجمن گفت: این سناریو همچنین می‌تواند شامل توکن‌هایی باشد که از طریق سکه‌های اولیه یا پیشنهادات مبادله‌ای صادر می‌شوند.

اودا در مورد آخرین اطلاعیه انجمن گفت:

امیدواریم آخرین اقدامات به احیای بازار ارزهای دیجیتال ژاپن کمک کند.

این اقدامات جدید توسط رگولاتورهای ژاپنی به این امید انجام شده است که صحنه رمزنگاری محلی را اصلاح کرده و ورود استارت‌آپ‌ها را آسان‌تر کند.

مربوط: “آزمایش خود تنظیمی رمزنگاری” ژاپن کار نمی کند

چند روز پیش، در ۱۴ اکتبر، دولت ژاپن نیز مصوبه کابینه را برای اصلاح قانون پولشویی تصویب کرد. این بدان معناست که اپراتور تسهیل کننده تبادل دارایی های رمزنگاری اطلاعات کاربر را ارائه می دهد و به اپراتور اطلاع می دهد.

به تازگی، ژاپن به رشد صحنه ارزهای دیجیتال نگاه می کند، زیرا دولت قوانین و مقررات خود را اصلاح می کند. در ماه اوت، مقامات گفتند که اجرای اصلاحات مالیاتی را برای جلوگیری از خروج استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال در نظر خواهند گرفت.

این مدت کوتاهی پس از آن صورت می‌گیرد که یک گروه ارز دیجیتال ژاپنی از قانون‌گذاران خواست تا مالیات بر سود کاغذی را متوقف کنند.

نخست وزیر ژاپن فومیو کیشیدا در سخنرانی خود در ۳ اکتبر گفت که دولت برای ترویج استفاده از فناوری جدید Web3 تلاش خواهد کرد. او به طور خاص به استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس اشاره کرد.

در سپتامبر سال جاری، دولت ژاپن برای دولت های محلی به عنوان پاداش دستاوردهایشان، NFT صادر کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا