🚨 اخبار ارز دیجیتال

نخست وزیر ژاپن می گوید که سرمایه گذاری های دولت در تحول دیجیتال شامل متاورس، NFT است

به گفته فومیو کیشیدا، سرمایه‌گذاری دولت ژاپن در تحول دیجیتال شامل استفاده از راه‌حل‌های دیجیتال برای صدور NFT به دولت‌های محلی بود.

فومیو کیشیدا، که از سال ۲۰۲۱ نخست وزیر ژاپن خواهد بود، گفت که دولت برای ارتقای خدمات Web3 از جمله خدماتی که با توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس سروکار دارند، تلاش خواهد کرد.

کیشیدا در سخنرانی خود در رژیم ژاپن در ۳ اکتبر گفت که سرمایه گذاری دولت در تحول دیجیتال ژاپن، دولت های محلی را ملزم به استفاده از فناوری دیجیتال برای حل چالش ها در حوزه های قضایی مربوطه خود می کند. وی به دیجیتالی شدن کارت های ملی اشاره کرد. علاوه بر این، نخست وزیر گفت: “کابینه تلاش ها را برای گسترش استفاده از خدمات وب ۳.۰ که از Metaverse و NFT استفاده می کند، ترویج خواهد کرد.”

نخست وزیر فومیو کیشیدا در ۳ اکتبر به رژیم غذایی می پردازد.منبع: نیتل نیوز

کیشیدا گفت که سرمایه گذاری فناوری ژاپن به توسعه و تولید نیمه هادی ها به عنوان بخشی از تلاش مشترک با ایالات متحده برای کار بر روی اصلاحات نظارتی مرتبط با بخش فناوری گسترش خواهد یافت. نخست‌وزیر کنونی که در اکتبر ۲۰۲۱ روی کار آمد، از نخست‌وزیر سابق یوشیهیده سوگا پیروی می‌کند که گفته است طرفدار مالیات بر معاملات بیت‌کوین (BTC) در ژاپن است.

مربوط: “آزمایش خود تنظیمی رمزنگاری” ژاپن کار نمی کند

در دوران تصدی کیشیدا، کاربران ارزهای دیجیتال ژاپنی پیشرفت زیادی در این زمینه داشته اند. به عنوان مثال، از Mt. Gox که پس از سال ها تاخیر قانونی به بازپرداخت پرداخت تا معرفی مجدد دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال در ژاپن. در ماه آگوست، دو گروه داخلی حامی ارزهای دیجیتال، انجمن تجارت دارایی مجازی ژاپن و انجمن مبادلات دارایی مجازی ژاپن، خواستار اعمال مالیات ۲۰ درصدی بر درآمد سرمایه گذاران از ارزهای دیجیتال شدند. به ۵۵ درصد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا