اخبار ارز دیجیتال

اعتماد جک دورسی قالا سازمان آفریقایی بیت کوین را به دست آورد

به عنوان بخشی از این اکتساب، قلعه به عنوان برنامه سازندگان اعتماد تغییر نام داده خواهد شد که هدف آن توسعه و آموزش در سراسر جنوب جهانی است.

₿trust، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط یکی از بنیانگذاران توییتر (اکنون X) و طرفدار بیت کوین (BTC) جک دورسی تامین مالی می شود، با خرید جدیدی برنامه های خود را در آفریقا گسترش می دهد.

این سازمان غیرانتفاعی، سازمانی است که به آموزش مهندسان بیت کوین و لایتنینگ در آفریقا اختصاص داده شده است. این سازمان در بیانیه‌ای مشترک گفت: این خرید به Trust در ماموریت خود برای هدایت توسعه و آموزش مهندسان منبع باز بیت‌کوین در سراسر جنوب جهانی کمک می‌کند.

به عنوان بخشی از این معامله که در ۱ سپتامبر بسته شد، قلعه به عنوان برنامه سازندگان اعتماد تغییر نام خواهد داد. قلعه که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، مشغول یافتن منابع، آموزش و تطبیق توسعه‌دهندگان نرم‌افزار آفریقایی با شرکت‌های جهانی بیت‌کوین است تا اطمینان حاصل کند که مرتبط‌ترین مهارت‌ها را در اکوسیستم جهانی بیت‌کوین به دست می‌آورند. من به این امکان کمک کرده‌ام.

اطلاعیه تغییر برند در سایت قلعه. منبع: قلعه

طبق این اعلامیه، قلعه یکی از بزرگترین جوامع آنلاین توسعه دهندگان بیت کوین در آفریقا را در بیش از ۴۲ کشور از جمله نیجریه، کنیا و اوگاندا ایجاد کرده است. علاوه بر کمک‌های منبع باز از ₿، فارغ‌التحصیلان برنامه نقش‌هایی را در شرکت‌هایی مانند پلتفرم بانکداری بومی بیت کوین Galoy در ابر، پیام‌رسان SphinxChat مبتنی بر شبکه لایتنینگ و پلتفرم همتا به همتا Bitnob ایمن کرده‌اند. اعتماد و سوپر قمری.

طبق شرایط خرید، Femi Longe، مدیرعامل قلعه و استفانی تیتکام، مدیر برنامه، به‌عنوان رهبران برنامه برای Trust Builders، رسماً به ₿trust خواهند پیوست.

مربوط: Securitize مدیر صندوق رمزنگاری ۴۰ میلیارد دلاری Onramp را خریداری کرد

اوجوما اوچای، عضو هیئت مدیره اعتماد، گفت: “ما بسیار مفتخریم که به Femi و تیم با استعداد آنها اعتماد می کنیم.

دورسی در فوریه ۲۰۲۱، با هدف تامین مالی توسعه بیت کوین در سراسر جهان، ایجاد Trust توسعه بیت کوین را اعلام کرد. ۵۰۰ BTC، به ارزش ۲۳.۷ میلیون دلار در زمان اعلام، این غیر انتفاعی در ابتدا بر روی تیم هایی در آفریقا و هند متمرکز بود. به غیر از دورسی، این تراست در ابتدا توسط هنرمند و تهیه‌کننده رمزارز، Jay-Z تامین شد. این سازمان غیرانتفاعی در حال حاضر توسط هیئت مدیره ای شامل ابوبکر نور خلیل، کارا کرک کوهن، اوبی نووس و اوچای هدایت می شود.

مجله: مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا