🚨 اخبار ارز دیجیتال

Iteum به برنامه شتابدهنده Cointelegraph می پیوندد تا مالکیت داده را دموکراتیک کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پلت فرم Iteum اصول Web3 را در بر می گیرد و به افراد امکان می دهد داده های خود را داشته باشند، انتقال دهند و پاداش دریافت کنند.

شرکت‌های بزرگی که در فضای Web2 فعالیت می‌کنند همچنان به جمع‌آوری داده‌های کاربران برای کسب سود ادامه می‌دهند، اما بیشتر این ارزش را با کاربرانی که داده‌ها را ارائه می‌دهند به اشتراک نمی‌گذارند. اما با ظهور فناوری Web3، زیرساخت های مورد نیاز برای بازگرداندن کنترل به مردم از راه رسید. از طریق فناوری جدید Web3 که توسط Iteum ساخته شده است، افراد می‌توانند مالکیت داشته باشند، تجارت کنند و برای تبدیل داده‌های خود به کلاس‌های دارایی با ارزش جدید که به اقتصاد داده‌های آینده نیرو می‌دهد، پاداش دریافت کنند.

از طریق Iteum، شرکت های تجاری و کاربران نهایی می توانند از مزایای بسیاری برخوردار شوند. یکپارچه‌کننده‌های پلتفرم، شرکت‌ها یا پروژه‌های شخص ثالث، از زیرساخت ارائه‌شده توسط Iteum برای ایجاد کارت‌های وفاداری مبتنی بر داده، گذرنامه‌های داده‌ای که هویت و شهرت را در خود دارند، و جریان داده‌های توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر ابزارهای جمع‌آوری داده‌های رفتاری ایجاد می‌کنند. می توان ایجاد کرد. می توان از آن برای جمع آوری و ذخیره داده های مربوط به رفتار کاربر استفاده کرد.

در همین حال، معامله گران بازار مانند مشاغل، تبلیغ کنندگان و کاربران می توانند NFT های جریان داده را ایجاد و فهرست کنند. مدل نهایی پلتفرم از بهترین ویژگی‌های فناوری NFT برای مجوز، اثبات مالکیت و دریافت حق امتیاز داده‌های مداوم استفاده می‌کند و NFT‌های داده را راهی غیرمتمرکز و بدون مجوز می‌کند. می‌توانید با آن تجارت کنید.

Cointelegraph Accelerator در سال ۲۰۲۳ راه اندازی خواهد شد تا از پروژه های امیدوارکننده Web3 در مراحل اولیه پشتیبانی کند و به رشد آنها کمک کند. Iteum برای شرکت در این برنامه انتخاب شد و رویکرد نوآورانه مالکیت داده را با شالوده فنی قوی و دیدگاه خود برای یک پلت فرم کارگزاری داده غیرمتمرکز ترکیب کرد.

مخاطبان جهانی Cointelegraph یک پایه محکم برای Iteum فراهم می کند تا پیام خود را منتشر کند و رشد آن را تقویت کند. این مشارکت به Iteum کمک می‌کند تا دامنه خود را گسترش دهد و به طور مؤثرتری مأموریت خود را برای بازگرداندن مالکیت داده‌ها به کاربران خود از طریق فناوری پیشگامانه واسطه‌گری داده و ابزارهای مبتنی بر بلاک چین، به اشتراک بگذارد.

Iteum با استفاده از مخاطبان جهانی گسترده Cointelegraph و مشارکت در برنامه شتاب دهنده آن، پیام و مأموریت خود را به توده‌ها منتقل می‌کند و به کاربران از طریق پلت فرم کارگزاری داده Web3 مالکیت داده‌هایشان را باز می‌گرداند.

زیرساخت داده Iteum Web3 به کاربران اجازه می دهد تا داده های خود را از طریق فناوری نشانه گذاری داده های شاخص و پروتکل های داده چند زنجیره ای همتا به همتا کنترل کنند. علاوه بر این، فناوری این پروژه به کاربران اجازه می دهد تا منشا و نسب قابل تاییدی برای داده های شخصی خود داشته باشند. این بلوک ساختمانی اساسی است که مالکیت داده های شخصی را اعمال می کند. با این همکاری، هر دو اکوسیستم تلاش می‌کنند تا چشم‌انداز داده‌ای دموکراتیک‌تر و عادلانه‌تر ایجاد کنند که در آن همه افراد در سراسر جهان بتوانند از ارزش داده‌های شخصی خود بهره ببرند.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا