اخبار ارز دیجیتال

روشن است!کجا می توان ادغام اتریوم را به صورت زنده مشاهده کرد

ادغام اتریوم زمانی اتفاق می‌افتد که شبکه به سختی کل ترمینال 58750000000000000000000 برسد.

اتریوم (ETH) به سمت مهم ترین ارتقا در تاریخ خود می رود که برای 15 سپتامبر در حدود ساعت 5:27 صبح UTC برنامه ریزی شده است.

برای کسانی که می‌خواهند انتقال تاریخی شبکه اتریوم به Proof of Stake (PoS) را در زمان واقعی ببینند، گزینه‌های زیادی وجود دارد.

بنیاد اتریوم یک استریم زنده از مهمانی مشاهده ادغام اصلی شبکه اتریوم برای پخش زنده در یوتیوب در حوالی ساعت 4 صبح UTC راه اندازی کرده است. این حدود یک ساعت و نیم قبل از زمان تخمینی ادغام است.

ادغام زمانی اتفاق می‌افتد که شبکه به کل سختی ترمینال 58750000000000000000000 برسد، پس از آن بلوک بعدی تولید شده از طریق مکانیسم Proof of Stake خواهد بود.

مهمانان برنامه ریزی شده برای پخش زنده بنیاد اتریوم شامل Ethereum Cat Herders و سازندگان محتوا از Bankless و The Daily Gwei هستند.

این توضیحات همچنین به سایر «مهمانان قابل توجه» از جمله ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم و آنتونی ساسانو، بنیانگذار «دیلی گوی» اشاره می کند.

یوتیوب توضیح می دهد که بینندگانی که دو ساعت قبل از The Merge به آن ملحق شده اند می توانند “به بوم هنری POAP بپیوندند.”

مربوط: ادغام اتریوم این هفته می تواند مهم ترین تغییر در تاریخ ارزهای دیجیتال باشد

کاربرانی که می خواهند یک شمارش معکوس به روز برای ادغام داشته باشند، می توانند به تایمر پیش بینی ادغام Bordel.wtf نیز مراجعه کنند. Google، Wenmerge.com، و Blockchain.com همگی دارای کل سختی ترمینال فعلی و زمان ادغام تخمینی هستند. علاوه بر این، BTC.com شمارش معکوس خود را دارد.

پس از تکمیل ادغام، اتریوم انتقال کامل خود را به Proof of Stake تکمیل خواهد کرد. انتظار می رود این امر به طور قابل توجهی مصرف انرژی را کاهش دهد.نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا