اخبار ارز دیجیتال

این اتفاق افتاد: شخصی برای Cramer ETF با SEC درخواست داد

مدیریت سرمایه تاتل یک ETF کوتاه به نام ETF کرامر معکوس (SJIM) و یک ETF طولانی به نام ETF بلند کرامر (LJIM) می خواهد.

Tuttle Capital Management، یک شرکت مشاوره مستقر در کانکتیکات، شکایتی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد دو صندوق جدید قابل معامله در بورس (ETF) با محوریت شرط بندی علیه مشاوره سرمایه گذاری جیم کرامر ارائه کرده است. یک دفترچه موقت ثبت شده است. .

کرامر میزبان بازی Mad Money CNBC است و به یک میم محبوب در جامعه ارزهای دیجیتال و سهام تبدیل شده است.

در رابطه با کریپتو، یکی از نکات قابل توجه کرامر خرید کوین سهام “ارزان” Coinbase به قیمت 248 دلار در آگوست گذشته بود. از آن زمان به بعد، کوین به کاهش خود ادامه داد و در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله به 72.97 دلار رسیده است.

در صورت تایید، Tuttle Capital Management یک ETF کوتاه به نام Inverse Kramer ETF (SJIM) و یک ETF طولانی به نام Long Kramer ETF (LJIM) را بر اساس بروشور اولیه خود در تاریخ 5 اکتبر راه اندازی خواهد کرد.

این شرکت در پرونده خود گفت که هدف سرمایه گذاری آن ارائه نتایج سرمایه گذاری است “تقریباً برخلاف آنچه که توسط شخصیت تلویزیونی جیم کرامر توصیه می شود، منهای هزینه ها و هزینه ها.”

برای انتخاب وزن برای هر ETF، Tuttle Capital Management اساساً موضعی مخالف با آنچه که کرامر به طور عمومی در CNBC یا توییتر انتخاب کرده است، اتخاذ می کند، اما صرفاً مبتنی بر سهام است، نه دارایی های رمزنگاری شده.

در این پرونده آمده است: «در شرایط عادی، حداقل 80 درصد از سرمایه گذاری های صندوق در سمت مخالف اوراق بهادار مورد اشاره کرامر سرمایه گذاری می شود.

علیرغم تازگی و پوچ بودن درخواست، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ از این اقدام شگفت زده نشد و در توییتر پیشنهاد کرد که چنین چیزی ممکن است در ماه فوریه اتفاق بیفتد.

ما در ماه فوریه درباره نحوه ثبت ETF Inverse Kramer در برخی مواقع نوشتیم. [a] کشش بزرگ ETFهایی مانند $SARK $TSLQ وجود دارند که به شخصیت‌های بزرگ بی‌سابقه گره خورده‌اند.

معامله‌گران منفرد قبلاً روش‌های مشابهی را امتحان کرده‌اند و کوین‌تلگراف در ماه آگوست گزارش داد که معامله‌گر رمزنگاری معروف توییتر، AIgod، سبد سهام “Inverse Cramer” خود را در یک ماه دوبرابر کرد و صرفاً برخلاف نکات Cramer معامله می‌کرد. طبق گزارش‌ها، تنها بیش از 100000 دلار درآمد داشته است.

ETF های منحصر به فرد از Tuttle Capital

این نوع استراتژی برای مدیریت سرمایه تاتل چیز جدیدی نیست. این شرکت اواخر سال گذشته زمانی که یک ETF معکوس به نام ETF سرمایه کوتاه لاک پشت (SARK) را در بورس نزدک راه اندازی کرد، خبرساز شد.

مربوط: پایین: جیم کرامر از CNBC می گوید که ارزهای رمزنگاری شده “ارزش واقعی ندارند”

هدف SARK، که مت تاتل، مدیرعامل تاتل کپیتال در ماه نوامبر گفت «قبلاً انجام نشده بود»، شرط‌بندی بر روی ETF نوآوری ARK (ARKK) شرکت Cathie Wood’s Ark Invest است.

بنابراین اگر ARKK 1٪ کاهش یابد، ما حدود 1٪ افزایش می دهیم. [ARKK] یک درصد افزایش یافته است، اما حدود یک درصد کاهش خواهد یافت.»

شایان ذکر است، از زمان راه اندازی آن در 9 نوامبر، SARK بر اساس داده های Yahoo Finance 83.1٪ افزایش یافته است، که با توجه به فضای سرمایه گذاری نزولی در سال 2022 ممکن است تعجب آور نباشد.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا