🚨 اخبار ارز دیجیتال

مالی اسلامی و وب ۳ در هفته بلاک چین استانبول

هفته بلاک چین استانبول برخی از تنظیمات لازم را در سال جاری انجام داده است تا تغییرات را در سراسر بازار ارزهای دیجیتال منعکس کند.

استانبول با پروازی دور از دوبی و لندن، «پایتخت مالی» ترکیه و مقصدی محبوب برای رویدادها و گروه‌ها است. مکان مناسب همچنین به سازمان‌دهندگان کمک می‌کند تا رویدادها را سفارشی کنند تا نیازهای خاص فرهنگ‌های شرقی و غربی را برآورده کنند. این موضوع برای هفته بلاک چین استانبول در سال ۲۰۲۳ به نظر می رسد.

در IBW 2023، هزاران نفر از علاقه‌مندان داخلی و بین‌المللی در ۲۲ و ۲۳ آگوست در هیلتون استانبول بومونتی به گفتگو درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین و وب ۳ پیوستند. برنامه این رویداد که برای انعکاس بحث‌های مختلف در سراسر اکوسیستم Web3 طراحی شده بود با نکات کلیدی در مورد هوش مصنوعی (AI)، مقررات، بازی‌های Web3 و موارد استفاده از بلاک چین در دنیای واقعی پر شد.

IBW 2023 موضوعات داغی را به نمایش گذاشت که مخاطبان جهانی را مجذوب خود کرد و همچنین گفتگوهای خاص منطقه مانند امور مالی اسلامی و اقتصاد Web3 مطابق با شریعت را به خود اختصاص داد. رشد انفجاری ارزهای رمزنگاری شده و وب ۳ در امارات متحده عربی، به ویژه دبی، همراه با علاقه امارات متحده عربی به بازار ترکیه، برگزارکنندگان EAK Digital را بر آن داشته تا رویداد امسال را تنها ۹ ماه پس از IBW 2022 برگزار کنند. زمان مناسبی متولد شد.

هفته بلاک چین استانبول در سال ۲۰۲۳ تعداد زیادی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، بلاک چین و وب ۳ را گرد هم آورده است.

به گفته Erhan Korhaliller، بنیانگذار و مدیر عامل EAK Digital، برگزاری این رویداد در استانبول در ماه اوت یک تصمیم استراتژیک بود. او گفت که این استراتژی نتیجه داد و استانبول را به عنوان یک مرکز بین المللی نزدیک برای شرکت های بزرگ در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) معرفی کرد زیرا دبی برای میزبانی رویدادها در تابستان بسیار گرم است.

امسال بیش از ۲۵ غرفه وجود خواهد داشت. هکاتون با جایزه ۵۰۰۰۰ دلاری. […] حضور نمایندگان دولت و بانک های بزرگ در اینجا در بازار نزولی بسیار مهم است. ”

جدا از دستور کار صحنه اصلی، سالن رویداد مملو از علاقه مندان به بلاک چین و ارزهای دیجیتال از پیشینه های مختلف تا شبکه، برگزاری میزگردها و کارگاه های آموزشی و دریافت اسکن متاورس بود. به سادگی با Desi، یک ربات هوش مصنوعی مکالمه، چت و سلفی می گرفت. . از SingularityNET و Yaya Labs.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

در حالی که هوش مصنوعی، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و فان توکن‌های دارای Web3 به‌طور برجسته در سالن اصلی نمایش داده می‌شدند، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به‌طور آشکاری وجود نداشتند. سال گذشته ما یک نمایشگاه تمام روز داشتیم که به NFT اختصاص داشت.

کوهاریلر توضیح داد: «به عنوان سازمان‌دهندگان، ما باید انعطاف‌پذیر باشیم و با نظر بازار سازگار باشیم. تراکنش‌های NFT 99 درصد کاهش یافته است. ما امسال روز NFT نخواهیم داشت زیرا به وضوح هیچ علاقه‌ای در اینجا وجود ندارد.

هکاتون مالی اسلامی

مانند سال گذشته، مرحله اصلی به چندین رویداد، از جمله سخنرانی، کارگاه، و هکاتون IstanHack تقسیم شد.

در حالی که سخنرانان اصلی بحث هایی را در مورد عناصر کلیدی مالی اسلامی ارائه می کنند، تعداد زیادی از توسعه دهندگان جوان برای نوشتن کد و بررسی ماموریت کلی رویداد: کمک به افراد ناراضی از بانکداری سنتی. راه حل های عملی در راستای ترویج ایجاد کردند. مالی اخلاقی و توسعه پایدار برای

IstanHack بر رسیدگی به نیازهای مالی اسلامی متمرکز شده است.

بازار هدف مالی اسلامی ۱.۹ میلیارد نفر است که اکثر آنها از منافع سنتی و سنتی ناراضی هستند. تانسر کایا، قاضی استانبول هک و موسس آزمایشگاه های بلاک چین مایندستون توضیح می دهد: علاقه در اسلام ممنوع است. او به کوین تلگراف گفت که بیش از برنده شدن جوایز بزرگ، «این هکاتون چشم بازکننده‌ای برای استعدادهای جوانی است که به دنبال توسعه چیزی فراتر از محصول بازدهی DeFi هستند.»

هوش مصنوعی روی صحنه می رود

هوش مصنوعی در هفته بلاک چین استانبول یک موضوع داغ در صحنه و خارج از صحنه بود و شرکت‌های شرکت‌کننده دیدگاه‌های خود را در مورد نحوه همگام‌سازی Web3 و AI نشان دادند. Loic Claveau، مدیر ارشد بازاریابی SingularityNET، در یک سخنرانی با عنوان “آینده هوش مصنوعی مولد غیرمتمرکز در بلاک چین” گفت که برای اولین بار در تاریخ، مردم می توانند داده های خود را داشته باشند. Ta.

او گفت: “هوش مصنوعی بسیار داده فشرده است،” او افزود: “وقتی از چیزی مانند ChatGPT استفاده می کنید، باید داده های زیادی را برای کار انجام دهید. این یک انحصار فناوری بزرگ است. […] همه غول های فناوری انجام می دهند و انجام می دهند. ”

هوش مصنوعی یکی از محبوب ترین موضوعات در IBW 2023 بود.

طبق گفته Claveua، توسعه دهندگان هوش مصنوعی که در تیم های نسبتا کوچک کار می کنند در حال حاضر دو گزینه دارند. یا برای Big Tech کار کنید یا ایده بزرگ بعدی را به Big Tech بفروشید. به این ترتیب شغل خود را ارتقا می دهید و در پروژه های بسیار جالب شرکت می کنید.

پذیرش ارزهای دیجیتال: به آرامی اما مطمئنا

کوین تلگراف ترکیه نیز یکی از شرکای رسانه ای این رویداد بود. الای دنگیز، مدیرعامل کوین تلگراف ترکیه و کریپتومدا گفت: «اینجا در استانبول، مانند سایر نقاط جهان، ما هنوز اثرات یک بازار نزولی طولانی مدت را تجربه می کنیم.

وی بر اهمیت مشارکت فعال اکوسیستم بانکی ترکیه با حضور بانک های پیشرو ترکیه مانند Garanti BBVA، Akbank و Yapi Kredi در پنل CBDC تاکید کرد.

اولین کسی که در رویداد کریپتو در ترکیه شرکت کرد، ادی کرزی، بنیانگذار پلتفرم فروش بلیط NFT Ozaru و مدیر عامل سابق BlockShow، رویداد جهانی کوین تلگراف بود. کرزی در IBW 2023 پنلی را در مورد امور مالی ارزهای دیجیتال مدیریت کرد.

اخیراً: فعالیت های آموزشی در غرب آفریقا شتاب بیت کوین را افزایش داده است

او به کوین تلگراف گفت: «بدیهی است که امور مالی بزرگترین موضوع اینجا در ترکیه است. «وقتی از هواپیما پیاده شدم، تبلیغاتی از صرافی های مختلف دیدم.

کرزی با برجسته کردن پیشرفت کلی که اکوسیستم ارزهای دیجیتال از نظر پذیرش و دستیابی به افراد بیشتری در کمتر از یک دهه به دست آورده است، خلاصه کرد:

به یاد دارم که در سال ۲۰۱۴ یا ۲۰۱۵ در یک رویداد ارزهای دیجیتال شرکت کردم که بیشتر در مورد بیت کوین بود. کمتر از ۱۰۰ نفر در آن شرکت داشتند.نویسنده: Erhan Kahraman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا